13 MİLYON TL İSTEDİ!
Reklam
  • Reklam

13 MİLYON TL İSTEDİ!

3,5 yıllık yaklaşık 22 milyon TL olan alacağı için Yılport Samsunspor’u ‘arabulucuk’ yöntemi ile mahkemeye veren Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’la ilk oturum yapıldı. Sağlam’ın, kırmızı-beyazlı kulüpten alacaklarına karşılık 13 milyon TL talep ettiği öne sürüldü

02 Ekim 2021 - 09:36

MASAYA OTURDULAR

Yılport Samsunspor'un eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam şaşırtmaya devam ediyor. Görev yaptığı 1,5 senelik dönemde kuruşu kuruşuna tüm alacaklarını şirketten alan Ertuğrul Sağlam, 'benim yuvam' dediği Samsunspor'u mahkemeye verdi. 5 yıllık sözleşmesinden geriye kalan 3,5 yıllık yaklaşık 22 Milyon TL'lik bedeli isteyen tecrübeli teknik adam, 'arabuluculuk' yöntemi ile 29 Eylül Çarşamba günü, Yılport Samsunspor A.Ş.'nin avukatlarıyla masaya oturdu. 

 

İLK OTURUM YAPILDI

Yapılan ilk oturumda Sağlam’ın 13 milyon TL talep ettiği öne sürüldü. Yapılan görüşmede herhangi anlaşma sağlanamadığı öğrenilirken, bir sonraki oturuma ertelendiği belirtildi. Kulüp avukatları, Sağlam ile anlaşma zemini oluşturmaya çalışıyor. Kırmızı-beyazlı kulüp açısından hassas olan bu konu üzerinde detaylı çalışma yapılıyor. Kısa süre içinde Sağlam ile anlaşılarak, dosyanın kapatılması bekleniyor.

 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Muhsin
    1 hafta önce
    Ertuğrul Sağlam Samsunspor'da göreve geldikten sonra gerek sözde Samsunsporlu eski futbolcular gerekse şehrin bazı klikleri başarısız olması için ellerinden geleni yaptılar. Şimdi de adami paragöz diye lanse etmeye çalışıyorlar. Sağlam süper ligde şampiyon olmuş bir teknik direktör. Her şeyin bir bedeli var. Adam sözleşmesinin gereğini yapıyor. Tek hatası süper ligden 1.lige gelmekti. Samsunspor için de son maça kadar ter döktü. Değerlerimizi bu kadar hirpalamayalim,ayıptır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Havza Belediyesi’nden örnek sözleşme
Havza Belediyesi’nden örnek sözleşme
Başkan Demir’den yeni OSB müjdesi!
Başkan Demir’den yeni OSB müjdesi!