23 yaşında canına kıydı

23 yaşında canına kıydı

Tekkeköy’de 23 yaşındaki Mustafa C. intihar ederek yaşamına son verdi. Canına kıyan gencin intihar mektubu bıraktığı öğrenildi

24 Ocak 2022 - 10:09

 

Olay, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde meydana geldi. Bunalıma giren Mustafa C.(23) silahlı kendini vurdu. Mustafa C. olay yerinde hayatını kaybetti. İntihar öncesi bıraktığı veda notunu ise sosyal medya sayfasından yayımlayan Mustafa C. okuyanları ağlattı.

DÜNYA PİS İNSANLARLA DOLU…
Veda yazısında, “Dünyanın kötülüklerle dolu pis bir yer olduğunu düşünüyorum. İnsanoğlu neden bu kadar kötü. Dünyada iyi niyetinizi kullanacak pis insanlarla dolu. İnsanların bu merhametsizliğine, kötülüğüne anlam veremiyorum artık düşünmekte istemiyorum. Menfaatleri için insanlara sahte bir hoşgörü sahte bir dostluk kuracak insanlarla dolu dünya. Onca sahtekarın, onca vicdansızın onca ihanetin içinde duramıyorum. Çocukların vurulduğu, kadınların öldürüldüğü, ağaçların yakıldığı sevgilerin harcandığı, umudun tükendiği renksiz yapay bir dünya var dışarıda. Uyuşmadan uyum sağlayamadığım gürültüsünden uyuyamadığım kirli kibirli kaba bir dünya var” ifadelerini kullandı.

 

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • vatandaş rıza
    4 ay önce
    İslami düşünceye göre intihar haram. Ayrıca gücünün yetmediğinden de sorumlu değil islama göre. Yazık olmuş. Pisi pisine gitmiş.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GREEN GOLF & TENİS CLUP'TA ANLAMLI TURNUVA
GREEN GOLF & TENİS CLUP'TA ANLAMLI TURNUVA
Terör örgütü MLKP şüphelisi kadın yakalandı
Terör örgütü MLKP şüphelisi kadın yakalandı