4 büyüklerin başkanı canlı yayına çıkıyor!

4 büyüklerin başkanı canlı yayına çıkıyor!

20 Şubat 2020 - 15:51

Türkiye Spor Yazarları Derneği, 4 büyük kulübün başkanlarını 26 Şubat Çarşamba günü Levent'teki TSYD Tesisleri'nde açık oturuma davet etti.

TSYD'nin yaptığı açıklama şu şekilde:

TSYD Levent Tesisleri’nde 26 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 11.00’de Fenerbahçe, Galatasaray , Beşiktaş ve Trabzonspor Başkanlarının katılacağı bir açık oturum düzenlenecektir.

Tarafsız bir ortamda ve moderatörlüğünü Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Oğuz TONGSİR’in yapacağı bu açık oturum bütün ulusal televizyonlar tarafından canlı olarak yayınlanacaktır.

HENÜZ NETLİK KAZANMADI!

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin kulüplerle iletişimde olduğu, henüz net bir durumun olmadığı öğrenildi.

Trabzonspor'dan son dakika toplantı açıklaması

 Trabzonspor kulübü, bugün gündeme gelen dört büyük kulüp başkanının TSYD çatısı altında toplantı yapacağı yönünde haberlere yönelik açıklama yaptı.

Trabzonspor kulübü, bugün gündeme gelen dört büyük kulüp Trabzonspor , Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş başkanlarının TSYD çatısı altında toplantı yapacağı yönündeki haberlere yönelik resmi sitesinden açıklama yaptı. İşte açıklama metni;

Kamuoyuna duyuru | Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin internet sitesinde dört kulüp başkanının canlı yayında bir araya geleceğine dair bir açıklama yayınlanmıştır. Bahse konu organizasyonla ilgili tarafımıza herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

Futbolun sorunlarının tartışılacağı adresin Kulüpler Birliği olduğunu belirtirken, diğer kulüplerimizin dışarıda bırakılacağı herhangi bir organizasyonun içerisinde yer almayacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da araç giriş çıkışı durduruldu
Samsun'da araç giriş çıkışı durduruldu
Yazlık evini sağlıkçılara tahsis etti
Yazlık evini sağlıkçılara tahsis etti