• Reklam
ADAY ‘ONA’ SORULACAK

ADAY ‘ONA’ SORULACAK

AK Parti’de, Türkiye genelinde yerel yönetimlerde belediye başkanlarının belirlenmesi sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde oluşturulan çalışma grubuna Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz da dahil edildi

31 Ağustos 2018 - 10:51

ERDOĞAN’A RAPOR SUNULDU

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yerel seçimler sürecinde yürütülecek çalışmalar hakkında önemli bilgiler verdi. Habertürk canlı yayınına katılan Mehmet Özhaseki, yerel seçimlerle ilgili bir rapor hazırladıklarını ve bunu MYK’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunduklarını söyledi.

LİSTE ÜZERİNDE İTTİFAK YAPILDI

Yerel seçim sürecinde Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde titiz bir çalışma yürüteceklerini vurgulayan Özhaseki, “Önceki gün MYK bittikten sonra Sayın Cumhurbaşkanımıza yerel seçim sürecinde yardımcı olabilecek arkadaşların isminin yer aldığı bir liste sunarak üzerinde ittifak etmeye çalıştık” dedi.

11 İSİMDEN BİRİ YUSUF ZİYA YILMAZ

‘Sayın Cumhurbaşkanımızla 10-11 arkadaşımızın ismini işaretledik’ diyen Özhaseki, “Ben akşamdan itibaren fırsat buldukça arkadaşlarımızı arayıp davet ettim. İçerisinde daha önce titrinde çok yüksek sıfatlar olan arkadaşlar var. Hiç birisinden itiraz gelmedi. Bunların arasında Samsun eski Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da var” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MİNİK SAVAŞÇILAR
MİNİK SAVAŞÇILAR
Gözler Gaziantep’te
Gözler Gaziantep’te