Adaylara proje timi
Reklam
  • Reklam

Adaylara proje timi

31 Mart yerel seçimlerinde adaylıkları kesinleşen başta Büyükşehir olmak üzere tüm partilerin ilçe belediye başkan adayları seçimler için özel 'proje ekipleri' oluşturdu. AK Parti’de Mustafa Demir, İYİ Parti’de Hayati Tekin ve Bağımsız Büyükşehir Adayı Erhan Usta, proje lansmanlarını önümüzdeki hafta gerçekleştirmek için harıl harıl proje çalışıyorlar

12 Şubat 2019 - 09:22 - Güncelleme: 14 Şubat 2019 - 12:28

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Ankara ve İstanbul'da anlaştıkları ekiplerle birlikte şu günlerde harıl harıl proje çalışıyorlar. İlçe belediye başkan adayları da bütçeleri doğrultusunda, projelerin yanı sıra seçim kampanyalarında kullanacakları afiş, broşür, bayrak, flama ve promosyon ürünleri için çalışmalarını hızlandırdılar. 

AK PARTİ ÖZEL EKİP OLUŞTURDU

AK Parti'de, yerel seçimlere hazırlık kapsamında yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Bu kapsamda AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'in proje lansmanı (proje tanıtım toplantısı) 14-20 Şubat tarihleri arasında belirlenecek bir günde yapılması planlanıyor. AK Parti'nin adayı Mustafa Demir için belirlenen özel ekip, Samsun'un hassasiyet ve beklentileri doğrultusunda proje hazırlıklarını sürdürüyor. Beklentilere ve sorunlara cevap olacak projelerde yerel mimari ve Samsun'un tarihi dokusu göz önünde bulundurulacak. Ayrıca kentin trafik, ulaşım, altyapı gibi

eksikleri öncelikli olarak projelerde yer alacak. Mustafa Demir'in Samsun'a özgü dev projeleri özel

bir lansmanla kamuoyuna duyurulacak.

TEKİN PROJELER İÇİN ANKARA’YA GİTTİ

CHP ile yapılan ittifak kapsamında Samsun'da Hayati Tekin'i Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı gösteren İYİ Parti'de ise proje hazırlıkları Genel Merkez'de belirlenen profesyonel bir ekip tarafından sürdürülüyor. Hayati Tekin de önümüzdeki hafta yapılması planlanan proje lansmanı öncesinde dün Ankara'ya giderek, projeler çalışmalarını hızlandırdı. Hayati Tekin, proje ekibiyle yapacağı görüşmelerin ardından çarşamba günü Samsun'a dönecek. Tekin’in proje lansmanının da vakit geçirilmeden önümüzdeki hafta gerçekleştirileceği öğrenildi.

USTA DA PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

Samsun Büyükşehir belediye başkan adaylığı için İYİ Parti'nin teklifini reddettikten sonra Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Erhan Usta da, proje lansmanı için hazırlıklara başladı. Erhan Usta'nın Samsun için açıklayacağı projeler için İstanbul'dan bir ekiple anlaştığı öğrenildi. Projelerin tamamlanmasının ardından tanıtım toplantısının da, önümüzdeki hafta sonuna kadar yapılmasının planlandığı öğrenildi.

İLÇE ADAYLARI DA PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

Büyükşehir Belediye başkan adaylarının yanı sıra ilçe belediye başkan adayları da açıklayacakları projeler için hazırlıklarını sürdürüyorlar. 31 Mart'a kadar yapacakları tüm miting ve toplantıların omurgasını oluşturacak projeleri tüm detaylarıyla belirlemek için hummalı bir şekilde çalışan başkan adayları, bu projelerle bölgelerinde seçimi alabilmek için mücadele edecekler.

Kaynak: Gülsüm ATİK 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlam söz verdi
Sağlam söz verdi
 ‘Nurullah Avrupa’da forma giyer’
 ‘Nurullah Avrupa’da forma giyer’