‘Ağabeyim altı ay sonra ortaklıktan çekildi’

‘Ağabeyim altı ay sonra ortaklıktan çekildi’

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsunspor A.Ş. ortaklarından Yüksel Yıldırım, “Bir sene önce şirket olarak yola çıktık. Altı ay sonra ağabeyim, ortağım Ali Rıza Yıldırım ‘Ben bu işten vazgeçiyorum, çekiliyorum’ dedi. Samsunspor'un ekonomik yükü tamamen benim omzumda” dedi

11 Temmuz 2019 - 10:35

‘BU SENE ÇIKACAĞIZ’

Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsunspor A.Ş. ortaklarından Yüksel Yıldırım, Woman TV'de ‘Kaptanın Seyir Defteri’ adlı programın konuğu oldu. Samsunspor'un ortağı Yıldırım programda yaptığı açıklamada, "Geçen sezon çıkamadık. Maalesef 19 puan hakem hataları yüzünden kaybettik. Gördük ki orada  bu lig birilerine verilmek üzere dizayn edilmiş. Bu sezon iyi bir hoca aldık İrfan Buz ile anlaştık. Eksik yerlerimizin tamamlanması için transferler yapıyoruz. İnşallah bu sene çıkacağız. Bir aksilik çıkmazsa Samsunspor'u Süper Lig'de iyi bir yere getirmek istiyorum” dedi.

‘EKONOMİK YÜK BENİM OMZUMDA’
Yıldırım, “Bir sene önce şirket olarak yola çıktık. Altı ay sonra ağabeyim, ortağım Ali Rıza Yıldırım ‘Ben bu işten vazgeçiyorum, çekiliyorum’ dedi. Samsunspor'un ekonomik yükü tamamen benim omzumda. Akıllı transferler yapmak istiyoruz. En önemlisi biz futbol akademisi kuruyoruz. Belçika'nın Genk takımıyla anlaştık. Her ay Samsun'a gelip bir hafta futbolcularımız, antrenörlerimizi eğitecekler. Biz Türk futbolcularını yetiştirip satan bir futbol takımı olacağız. Öbür türlü her sezon bu kadar transfer yapamayız” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 MEMLEKET ADALETSİZ, FUKARA SAHİPSİZ! ZALİMLERE BOYUN EĞDİK!
MEMLEKET ADALETSİZ, FUKARA SAHİPSİZ! ZALİMLERE BOYUN EĞDİK!
Öğrencilere kitap desteği
Öğrencilere kitap desteği