• Reklam
Aksa’dan Samsun güzellikleri

Aksa’dan Samsun güzellikleri

Aksa Doğalgaz, doğalgaz ulaştırdığı illerde bulunan doğal güzellikleri, 2017 Faaliyet Raporu’nda derledi. Raporda Samsun'un doğal güzellikleri de yer aldı

14 Eylül 2018 - 10:11

31 ilin sınırları içerisinde yer alan 27 il merkezi, 175 ilçe ve beldede 4,5 milyon potansiyel aboneye hizmet veren Aksa Doğalgaz, yayımladığı 2017 Faaliyet Raporu’nun bir bölümünü ‘Doğal Güzellikler Atlası’ olarak kurguladı. Geçen sene faaliyet raporunda, lisans bölgesindeki illerin doğal lezzetlerinin tanıtıldığı ve Felis PR Bölümü Kurumsal Raporlar Başarı Ödülü’ne layık görülen ‘Doğal Lezzetler Atlası’na yer vermişti. Aksa Doğalgaz’ın 2017 yılsonu finansal sonuçları, yatırımları ve iş hedeflerini içeren klasik faaliyet raporuna ek olarak geniş bir atlas şeklinde hazırlanan ikinci bölümünde; şirketin faaliyet gösterdiği illerdeki çok tanınmayan göller, şelaleler, yaylalar, tarihi yapıları içeren 74 özel rota, ‘Nasıl gidilir?’ yönlendirmeleriyle birlikte sektör paydaşları ve seyahat severlerin beğenisine sunuldu.

SAMSUN'UN GÜZELLİKLERİNE DE YER VERDİ

AKSA Doğalgaz'ın raporunda Giresun; Mavi Göl, Yedi Değirmenler Tabiat Parkı'ndan Gümüşhane'de Süleymaniye Mahallesi, Artabel Gölleri Tabiat Parkı, Karaca Mağarası, Ordu; Ulugöl, Perşembe Yaylası'nın yanı sıra Samsun'dan Akalan Şelaleleri ve Simenit Gölleri yer aldı. AKSA Doğalgaz Samsun'da Çarşamba ve Terme ilçelerinin doğalgaz dağıtımını gerçekleştiriyor.

Kaynak: Gülsüm ATİK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MİNİK SAVAŞÇILAR
MİNİK SAVAŞÇILAR
Gözler Gaziantep’te
Gözler Gaziantep’te