Aksu: Yolumuza daha da güçlü devam edeceğiz
Reklam
  • Reklam

Aksu: Yolumuza daha da güçlü devam edeceğiz

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, “Birlik beraberliğimizi koruyup, omuz omuza mücadelemize devam edeceğiz” dedi

26 Ocak 2020 - 15:45

AK Parti Samsun İlçe Danışma Meclisi Toplantıları belirlenen takvim çerçevesinde devam ederken Asarcık, Canik, Tekkeköy, Salıpazarı, Ayvacık, Havza, Ladik, Çarşamba, Yakakent ve 19 Mayıs ilçelerinde toplantılar tamamlandı. Şu ana kadar yapılan danışma meclisi toplantılarına katılan İl Başkanı Ersan Aksu, önemli mesajlar verdi.  
 

‘MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ’
Türkiye ve dünya gündemine dair açıklamalarda bulunduğu toplantılarda teşkilat üyelerine mesajlar veren Başkan Aksu, şunları söyledi: "Dünyada barış ve huzurun güvencesi ve umudu Türkiye'dir. Libya, Mısır, Irak, Suriye, Filistin ve Doğu Türkistan'da yapılanları hep birlikte görüyoruz. Bazı devletler güçlerini hakim kılma, güçlünün yanında durma mücadelesi veriyor. Haklının yanında değiller. Onların meselesi ne demokrasi ne de insan hakları. Onlar ticaret ve enerji kaynakları açısından hükümdar olmanın hesabını yapıyorlar. Maşa olarak kullandıkları terör örgütleri üzerinden de bizim ayağımıza zincir vurmak istiyorlar. Fakat onların bu oyununu dünyada bozan, bozma gayreti içerisinde olan bir lider ve kadrolar var. O lider Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, kadrolar ise AK Parti kadrolarıdır. Artık emir alan değil, gündem belirleyen ve uygulayan bir ülkeyiz. Savunma sanayii ve teknolojisinde çok önemli adımlar attık. Yerli otomobilimizi yaptık. Tek Devlet, Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan diyerek, bu coğrafyada var olmaktan başka çaremiz olmadığını hepimiz görüyoruz. Birlik beraberliğimizi koruyup, omuz omuza mücadelemize devam edeceğiz."
 

‘BU DAVANIN BİR NEFERİYİZ’
Samsun'daki teşkilat çalışmalarına da değinen Başkan Aksu, "İlçe kongrelerimiz 22 Şubat 2020 tarihinde başlayacak. Belirlenen takvim çerçevesinde ilçe kongrelerimizi coşku içerisinde gerçekleştireceğiz. Şunu özellikle belirtmek istiyorum. Her birimiz hangi görevde olursak olalım, en büyük gurur kaynağımız bu davanın bir neferi olmaktır. Dava ruhuyla hareket edip, bu süreci birliktelik içerisinde yöneteceğiz. Daha güçlü şekilde inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz" diye konuştu. Danışma Meclisi toplantılarına Milletvekilleri Ahmet Demircan ve Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Nihat Soğuk, ilçe bürokratları, İlçe başkanları, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, ilçe yönetimleri ve mahalle başkanları katıldı. 

 

Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Stano iz peşinde!
Stano iz peşinde!
‘Çiftçi kışı çıkartamayacak’
‘Çiftçi kışı çıkartamayacak’