Altı oyuncu gidiyor
Reklam
 • Reklam

Altı oyuncu gidiyor

Yılport Samsunspor’da takımdan ayrılacak olan isimler netleşmeye başladı. Kırmızı-beyazlı kulübün, Plumain, Ahmethan Köse, Muhsin Yıldırım ve Yameogo’dan kendilerine kulüp bulmalarını istediği öğrenildi. Ercan Yazıcı ve Enes İslam İlkin’in de kiralık gönderilmesi gündeme geldi

06 Ocak 2021 - 08:01

 

Yılport Samsunspor'da devre arası transfer dönemi hareketli başladı. Transfer edilecek oyuncularla ilgili yoğun bir çalışma içinde olan kırmızı-beyazlı ekipte, takımdan gönderilmesi gündemde olan futbolcularla da görüşmeler devam ediyor. Kendilerinden bekleneni veremeyen Ahmethan Köse, Muhsin Yıldırım ile sezon başında takıma katılan Yameogo ve Plumian'ın kendilerine takım bulmalarının istendiği öne sürüldü. Önümüzdeki günlerde yapılacak görüşmelerin ardından bu futbolculara birkaç oyuncunun daha eklenmesi bekleniyor. Ayrıca Ercan Yazıcı ve Enes İslam İlkin’in de kiralık gönderilmesi gündeme geldi.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Cemalettin Özcan
  1 hafta önce
  İnşallah güzel şeyler olacak.
 • Erdal
  1 hafta önce
  Pes artık bu takımda samsunlu futbolcunun oynaması yasak herhalde ercan ve enesin takımda oynayan oyunculardan neyi eksik bence fazlası var ama tek suçları samsunlular.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tasarruf insanlık duruşudur
Tasarruf insanlık duruşudur
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu