Amazonlar destek bekliyor
Reklam
  • Reklam

Amazonlar destek bekliyor

Kadınlar Futbol 1. Ligi’ne yükselen İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor, transfer için destek bekliyor. Kulüp Başkan Ali Akyüz, “Siyasilerden destek alamıyoruz. Eğer transfer yapamazsak, genç bir kadromuz var ve başarılı olamayız” dedi

05 Ağustos 2020 - 12:03

‘ŞEHRİN SAHİP ÇIMSASI GEREKİYOR’

İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor kadın futbol takımı, 1. Lig’e yükselmenin sevincini yaşarken, bir yandan transfer için kara kara düşünüyor. Transfer bütçesi oluşturmak için dört kolla çalışan kırmızı-beyazı kulübün Başkanı Ali Akyüz ve yönetim kurulu üyeleri destek bulamadıkları için sitem ettiler. Başkan Akyüz, şehrin takıma sahip çıkması gerektiğini söyledi. 

‘SİYASİLERDEN DESTEK ALAMIYORUZ’

Kadın futbolunun dünya genelinde büyük ilgi görmeye başladığını belirten Akyüz, “Transfer sezonu açıldı. İyi futbolcular sağa sola gidecek. Başkanı Yüksel Yıldırım görüşeceğimizi söylemişti. Fakat hala görüşemedik. Transfer yapamazsak, bu takım başarılı olamaz. Genç bir kadromuz var. Siyasilerden de destek alamıyoruz. Maçları TRT Spor2 yayınlayacak” şeklinde konuştu.

‘MEVCUTU KORUMALIYIZ’

Alt lige düşüldüğünde yeniden takım kurup tekrar 1. Lig’e çıkmanın maliyetinin yüksek olduğunu söyleyen Başkan Ali Akyüz, “Biz hazırı koruyamıyoruz. Bir gün inşallah pişmanlık yaşamaz bu şehir. Keşke bizimde birinci ligde takımımız olsaydı dememeleri için birlik ve beraberlik içinde elimizdeki mevcut takımı korumalıyız ve sahip çıkmalıyız” diye konuştu. 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Anne ve oğlu ağır yaralı
Anne ve oğlu ağır yaralı
Samanlık ve iki mağaza kül oldu
Samanlık ve iki mağaza kül oldu