ANKARA’NIN SAMSUNLU BAŞKANINDAN ZİYARET
Reklam

ANKARA’NIN SAMSUNLU BAŞKANINDAN ZİYARET

Genç Parti Ankara İl Başkanı Enver Bayraktar, Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Memleketine geldiği için mutlu olduğu belirten Bayraktar, “Bizim için Ankara ne kadar önemliyse, Samsun’da o kadar önemli” dedi

14 Ocak 2020 - 12:23

 

Ankara kadar Samsun da önemli

Genç Parti Ankara İl Başkanı Enver Bayraktar, Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, Genç Parti Samsun il ve ilçe yöneticileri ile teşkilatlanma konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Aslen Samsunlu olan Ankara İl Başkanı Bayraktar, memleketine geldiği için mutlu olduğu belirterek, “Uzun zamandır Samsunumuza gelmeyi çok istiyordum. Samsun İl Başkanımız Faruk Şen’in Ankara’ya gelerek bizi ziyaret etmesinden sonra, iade-i ziyaret artık mecburiyet olmuştu. Hem memleket hasretimi gidermek, hem de teşkilatlanma konusunda fikir ve tecrübelerimizi paylaşma açısında çok verimli geçti” dedi. 

BAYRAKTAR, FARUK ŞEN’İ TEBRİK ETTİ

Enver Bayraktar, Genç Parti’nin kutlu yürüyüşüne yeniden ve daha güçlü bir şekilde devam ettiğini vurgulayıp, “Atatürk’ün izinden giden bir partinin, Samsun’a özel değer vermesi olağandır. Bizim için Ankara ne kadar önemliyse, Samsun’da o kadar önemli. Faruk başkanımızın kısa sürede yaptığı teşkilatlanma çalışmalarını ve sosyal faaliyetleri takdir ediyorum. Karadeniz’de Genç Parti’nin gücüne güç katan başkanımıza, şahsen teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. 

SAMSUNLU OLARAK GURUR DUYUYORUZ

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, nazik ziyaretlerinden dolayı Bayraktar'a teşekkür ederek, “Enver başkanımızı, Samsun teşkilatımızın içinden biri olarak görüyoruz. Samsunlu bir hemşehrimizin, Ankara’da bizi başarıyla temsil etmesinden dolayı gururluyuz. Genç Parti, ülkemizdeki siyasi, ekonomik ve sosyal sorunları çözebilecek tek partidir. Öncelikle, bu inanç ve hareketle, Genel Başkanımız Cem Uzan’a yakışan bir Samsun teşkilatı kurmayı hedefledik.” şeklinde konuştu.

GENÇLER UMUTSUZ, ESNAF MUTSUZ

Karadeniz’in başkenti olması sebebiyle Samsun’un komşu illerdeki teşkilatların yapılanması için her türlü desteği verdiğini belirten Başkan Şen, “İl ve ilçe teşkilatları olarak uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Fakat bizim sorumluluğumuz sadece Samsunla sınırlı değil. Samsun demek, Karadeniz’in her coğrafyasının temsil edildiği bir şehir demektir.” dedi. Şen, Samsun’un sıkıntılarının yıllardır halı altına atıldığının belirerek, “İşsizliğin had safhada olduğu, gençlerin umutsuz, esnafın mutsuz ve vatandaşın ekonomik krizin altında ezildiği şehrimizin sorunlarının çözümü için, Genç Parti’ye ihtiyaç var” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erkam imzayı hak etti 
Erkam imzayı hak etti 
TRANSFER DÖNEMİ BAŞLIYOR
TRANSFER DÖNEMİ BAŞLIYOR