Armutçu: Milli Görüşe kimse laf atamaz
Reklam

Armutçu: Milli Görüşe kimse laf atamaz

SP Samsun İl Başkanı Armutçu, Milli Görüş hareketi üzerine çeşitli oyunlar oynandığını belirterek, "Kimse bu harekete dil uzatamaz. Dil uzatan önce kendine baksın. Biz onların içini biliyoruz" dedi

05 Temmuz 2020 - 13:26


 

Saadet Partisi(SP)Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, yaptığı yazılı açıklamada Milli Görüş hareketine dil uzatanlara tepki gösterdi. Sert ifadeler kullanan Armutçu, "Bizler hak olana biad ederiz ve hak olan uğruna da gözümüzü kırpmadan canımızı da malımızı da feda ederiz. Bu mücadelemiz yeni değil; asırlar boyu devam ediyor, ebediyete kadar da değişmeden devam edecektir bîiznillah "dedi. 

 

‘ÇAMUR ATMA KAMPANYASI’

Milli Görüş hareketi üzerine algı operasyonları sürdürüldüğünü belirten SP İl Başkanı Armutçu, "Günümüzde birlik ve beraberliğimizin önüne set çekip, bizi birbirimize düşürmeye çalısacak yeni bir senaryo ile karşı karşıyayız maalesef. Bu senaryonun fitilini ateşleyen üzücü olay ise; Son yıllarda kutuplaşma siyasetine engel olmaya çalışan ve kutuplaşmanın çatışmaya dönmemesi için iki grubun ortasına söylemleri ile resmen tampon gibi oturan, Millî Görüş'ün Bilge ve dürüst Başkanına çamur atma kampanyasıdır. Elbette bu çamur kampanyasında son olarak; Ferasetten ve davasının şuurundan uzak, çapsız ve aynı zamanda camiasına da yakışmayan bir küfürcü milletvekilinin, söylediği yakışıksız mesnetsiz kimliksiz sözler; basite alınacak, karşılıksız bırakılacak sözler değildir. Bizim dilimiz tebliğ dilidir, hakaret dili değil. Bu yüzden o dili bozuğa cezasını hak, hukuk ve kendi camiası verecektir. Buna da inancım tamdır. Herkes kendine yakışanı yapacaktır. Vesselam” açıklamasını yaptı. 

 

Resul BEŞİKÇİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Motosiklet sürücüsü ağır yaralı
Motosiklet sürücüsü ağır yaralı
Otomobil devrildi: 4 yaralı
Otomobil devrildi: 4 yaralı