’Asla çalışan yorulmuyor’
Reklam
  • Reklam

'Asla çalışan yorulmuyor'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bütün AK Parti kadrosu, sürekli sahada çalışıyor. Cumhurbaşkanımızın da ifadesiyle aşkla çalışan yorulmuyor. İşin sırrı burada. Biz işimizi aşkla yapıyoruz” dedi

17 Ekim 2021 - 14:39

Birçok sorununa neşter vurduklarını ve yapılan yatırımlarla birçok konuyu da Samsun’un gündeminden çıkaracaklarını dile getiren Başkan Mustafa Demir, 20 yıldır bu şehre hizmet ettiğini ifade ederek şunları söyledi: “Bana ‘Çok yoruluyorsun, hep sahadasın’ diyorlar. Biz milletvekilliği döneminde de böyleydik, bakanlık döneminde de. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bütün AK Parti kadrosu, sürekli sahada çalışıyor. Cumhurbaşkanımızın da ifadesiyle aşkla çalışan yorulmuyor. İşin sırrı burada. Biz işimizi aşkla yapıyoruz. Dolayısıyla yorulmuyoruz. Hafta sonlarında ilçelerdeyiz. Yaptığımız hizmetleri yerinde inceliyoruz. Hizmet götürdüğümüz yerlerde halkımızın yüzündeki mutluluğu görünce tüm yorgunluğumuz gidiyor. Korona virüse yakalandığımda evdeydim. Can sıkıntısından odanın içinde döndüm durdum. İşleri telefonla takip ettim. Böyle bir gayretin içindeyiz.”

PROJELER TÜM HIZIYLA DEVAM EDECEK
“Seçim döneminde ne söylediysek hepsi üzerinde çalışıyoruz” diyen Demir, “Olmayacak, yapılmayacak hiçbir proje yok. Hepsini hayata geçireceğiz. Bunların bir kısmı süreç itibariyle gelecek döneme sarkacak. Elhamdülillah çalışmalarımızı adım adım götürüyoruz. Kent merkezinde yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Otopark sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Kentsel dönüşüm ile adım adım mahallelerimizi dönüştürüyoruz” ifadelerini kullandı.

ANAKENT İŞ MERKEZİ RAMAZANDA YIKILACAK
Subaşı otoparkının bitme noktasına geldiğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Anakent İş Merkezi’ni de ramazan ayına kadar yıkacaklarını dile getirdi. Onun yerine de otopark yapacaklarını vurgulayan Başkan Demir, “Ayrıca Cumhuriyet Meydanı için başlattığımız proje sürüyor. Akıllı şehir uygulamalarımız devam ediyor. Toybelen sürüyor. Gülsan kamulaştırılıp taşınacak. Yalı Kafe’nin olduğu alandaki yeni kültürel proje ihaleye gidilecek. Kütüphane projesi Türk-İş Eğitim Merkezi’nin yıkımıyla başlayacak. Samsun geleceğin şehri” diye konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çarşambaspor ağır yaralı 2-2
Çarşambaspor ağır yaralı 2-2
Kivi fidanları toprakla buluştu
Kivi fidanları toprakla buluştu