‘Atakum’u vatandaşlarımızla yönetiyoruz’

‘Atakum’u vatandaşlarımızla yönetiyoruz’

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Küçükkolpınar Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Deeveci, “Hemşehrilerimin fikirlerini dinlemeye devam edecek, aramızdaki iletişimi daha da güçlendireceğiz” dedi

20 Ekim 2021 - 10:16

 

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, ilçedeki bir kafede Küçükkolpınar Mahallesi sakinleriyle buluştu. Vatandaşların talep, istek ve fikirlerini dinleyen Başkan Deveci, ortak akıl vurgusu yaptı.

‘HER TÜRLÜ ÖNERİYİ DİNLİYORUM’

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Deveci, “Bu kenti ortak akıl ileri taşıyacak. Her mahallemizde aynı kararlılıkla hemşehrilerimin fikirlerini dinlemeye devam edecek, aramızdaki iletişimi daha da güçlendireceğiz. Atakumluların mutlu bir şekilde şehrimizde yaşayabilmeleri için sorunlarıyla yakından ilgileniyor, taleplerini ve kentimizi bir adım daha geliştirecek her türlü önerilerini dinliyorum. Biz Atakum Belediyesi’ni vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz, Atakumluların yönetime katılmalarını ‘Ben de varım, benim de bir fikrim var’ demelerini çok önemsiyorum. Belediyemizin tüm imkanlarını Atakumluların mutluluğu için kullanmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erken teşhis hayat kurtarıyor
Erken teşhis hayat kurtarıyor
Skolyoz tedavisi geciktirilmemeli
Skolyoz tedavisi geciktirilmemeli