ATAMASI OLMAYINCA İNTİHAR ETTİ

ATAMASI OLMAYINCA İNTİHAR ETTİ

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun olan 21 yaşındaki Kevser Abdülkadiroğlu, ataması olmayınca kendini asarak yaşamına son verdi

06 Haziran 2019 - 15:32

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümü mezunlarından olan 21 yaşındaki Kevser Abdülkadiroğlu, öğretmenlik ataması yapılmayınca kendini asarak intihar etti.

YASA BOĞDU

Samsun OMÜ'den mezun olduktan sonra memleketi Kastamonu'ya dönen 21 yaşındaki Kevser Abdülkadiroğlu, öğretmenlik atamasının yapılmasını bekliyordu. Öğretmenlik ataması yapılmadığı gerekçesi ile Ramazan Bayramının arefe günü kendini asarak intihar ederek yaşamına son veren 21 yaşındaki Kevser Abdülkadıroğlu'nun ölümü, Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde aynı dönem mezun olan arkadaşlarını ise yasa boğdu. Kevser Abdülkadiroğlu'nun intihar nedeni her ne kadar ataması yapılmadığı için olduğu gündeme gelse de, intiharın nedeni ise olayla ilgili yürütülen soruşturma sonucuna göre belli olacak. Öğretmenlik ataması yapılmadığı için intihar ettiği gündeme gelen Kevser Abdülkadiroğlu'nun cenazesi  memleketi Kastamonu'da toprağa verildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sinop nükleer güç santrali için tedarikçi arayışı
Sinop nükleer güç santrali için tedarikçi arayışı
Üniversiteliler ‘Edebiyat Kampı’nda buluştu
Üniversiteliler ‘Edebiyat Kampı’nda buluştu