ATICILIKLA YOĞUN MESAİ

ATICILIKLA YOĞUN MESAİ

Samsunlu atıcılar, yaz spor okulunda çalışmalarını sürdürüyor. Samsun Pars Spor Kulübü ve Samsun Atıcılık Kulüpler Birliği Başantrenörü Turgay Saat, “41 öğrenciyle başladığımız spor okulu sonunda, hepsi lisanslı sporcu olacak” dedi

10 Temmuz 2019 - 10:57

ÇALIŞMAYA DEVAM

Samsun Atıcılar Birliği tarafından 19 Haziran’da başlatılan yaz spor okulunda öğrenci sayısı 41’e ulaştı. İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda bulanan atış poligonunda çalışmalarını sürdüren öğrenciler, her geçen gün artan form grafiği umutlandırıyor. Samsun Pars Spor Kulübü Başkanı ve Samsun Atıcılar Birliği Başantrenörü Turgay Saat, “41 kere maşallah dedirtecek şekilde 41 öğrenciyle birlikte başladığımız yaz kurslarımız devam etmektedir” dedi.

‘BİZ DE VARIZ DİYECEĞİZ’

Geçen seneye oranla daha fazla ilgi olduğunu söyleyen Saat, “Bu öğrencilerin yaz sonunda kulüplerimize dağılarak lisanslı birer sporcu halinde Samsunumuzu temsil etmek için ter dökecekler. Buda bizleri onurlandırıyor. Var gücümüzle çalışacağız. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu ve İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Murat Turan’ın destekleriyle federasyondan hiç destek almadan bu mücadelede gururla onurla Atatürk’ün şehrinin sporcularıyla biz de varız diyeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 MEMLEKET ADALETSİZ, FUKARA SAHİPSİZ! ZALİMLERE BOYUN EĞDİK!
MEMLEKET ADALETSİZ, FUKARA SAHİPSİZ! ZALİMLERE BOYUN EĞDİK!
Öğrencilere kitap desteği
Öğrencilere kitap desteği