Ayşe Ayan İYİ Parti İl Başkanlığına aday
Reklam

Ayşe Ayan İYİ Parti İl Başkanlığına aday

Samsun'da avukat Ayşe Ayan İYİ Parti İl Başkan adaylığını açıklarken, il başkanlığı görevine seçilmesi halinde iyi hikayeler yazacaklarını belirterek, "İyi başladık, iyi bitireceğiz" dedi.

05 Temmuz 2020 - 13:28


 

Samsun'da İYİ Parti'nin yapılacak olan İl Kongresi öncesi İl Başkan adaylığını açıklayan Av. Ayşe Ayan, İl Başkanlığı binasında geniş katılımlı bir basın açıklaması yaptı. Av. Ayşe Ayan İYİ Parti Samsun İl Başkanlığına adaylığını koyduğunu açıkladı. Av. Ayşe Ayan, pandemi nedeniyle adaylık açıklamasını kısa tutacağını ifade ederek, iyi başladıklarını ve iyi bitireceklerini söyledi.

 

‘ONUR DUYUYORUM’

Bu zamana kadar parti için emek harcayan teşkilat mensuplarına teşekkürlerini sunan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Adayı Av. Ayşe Ayan, “Halen devam eden pandemi sürecine rağmen burada olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Kuruluşundan bugüne kadar içerisinde bulunmaktan onur duyduğum İYİ Partimizin Samsun İl Başkanlığı adaylığımı açıklamak için bir araya geldik. Partimiz de kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm arkadaşlarıma da öncelikle çok teşekkür ediyorum. Katılımlarından dolayı, sayın il başkanımıza, değerli ilçe başkanlarıma, cesur yürekli yol arkadaşlarıma ve basınımızın güzide temsilcilerine de teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. 

 

‘İYİ HİKAYELER YAZACAĞIZ’

İYİ Parti’nin başarısı için tertemiz sayfaları yol arkadaşlarıyla birlikte iyi hikayelerle doldurmak istediğini belirten Ayan, “Pandemi sürecinin devam ediyor olmasını da dikkate alarak sizlerin sağlığı söz konusu olduğundan açıklamamı kısa tutacağım. Çıktığımız bu demokrasi yarışında hedefimiz; En iyi, daha iyi, hep iyi olmak. Partimize yapılan tüm baskı ve yıldırmalara rağmen cesur yürekli genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde, akıllarından aldıkları cesaretle yola çıkan arkadaşlarımız, kısa bir sürede ciddiye alınacak başarı elde ettik. En zoru başaran partimiz ve partililerimiz bundan sonraki hedeflerimize ulaşmak için Atatürk ilkelerinden taviz vermeden vatansever ve milliyetçi duruşumuzla, İnsanları kazanarak, daha yaşanabilir bir vatan hedefine ulaşmaya çalışacağız. Samsun’da İYİ Partimizin başarısı için açtığımız tertemiz sayfaları değerli yol arkadaşlarım ile iyi hikayelerle doldurmak için adayım. Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İyi Başladık, iyi bitireceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Motosiklet sürücüsü ağır yaralı
Motosiklet sürücüsü ağır yaralı
Otomobil devrildi: 4 yaralı
Otomobil devrildi: 4 yaralı