Babasının eşyalarını bağışladı
Reklam
  • Reklam

Babasının eşyalarını bağışladı

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor. Geçirdiği rahatsızlık sonrası vefat eden babalarının tüm eşyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi'ne bağışladı

21 Kasım 2019 - 11:45

İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş’la bir taziye ziyaretinde karşılaşan Necibe Kurtuluş ve Şebnem Batal, geçirdiği rahatsızlık sonrası vefat eden babaları Sefer Kurtuluş’un evindeki tüm eşyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için İlkadım Kadın Koordinasyon Merkezi'ne bağışlamak istediklerini söyledi. Bu konuşma sonrası hemen harekete geçen Lütfiye Demirtaş, İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürü Cemalettin Çakır ile birlikte ihtiyaç sahibi insanlara bağışlanmak harekete geçti. Çiftlik Mahallesi Aziziye Caddesi Çiftlik Apartmanı'ndaki adrese giden Demirtaş ve Çakır, halıdan mobilyaya mutfak eşyasında perdesine kadar evde kartonlarla koli halinde paketlenmiş tüm eşyaları tutanak karşılığında alarak ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırılmak üzere İlkadım Belediyesi Hayır Çarşına naklini sağladı.

KÖPRÜ GÖREVİ ÜSTLENİYORLAR

Sosyal Yardım Müdürü Cemalettin Çakır, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet vermeyi sürdürdüklerini belirtti. Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş da yapılan yardımların bağış yapanla dağıtılan ihtiyaç sahibi kişilerin mağdur ve rencide olmadığı sistemde kendilerinin bir köprü görevi gördüklerini söyledi.

‘GÜVENİLECEK YARDIM KURULUŞU’

Bağışlanan tüm eşyaların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması adına Kadın Koordinasyon merkezinin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten hayırsever Şebnem Batal ise tüm eşyalarını, güvenebileceğim tek yardım kuruluşu olduğundan dolayı Kadın Koordinasyon Merkezinin tercih ettiğini söyledi.

Resul BEŞİKÇİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit kızından duygulandıran poz
Şehit kızından duygulandıran poz
‘Uşak’ın yeri ayrı’
‘Uşak’ın yeri ayrı’