Bağımlılıkla mücadelemiz sürüyor
Reklam
  • Reklam

Bağımlılıkla mücadelemiz sürüyor

“Bağımlılık, çocuklarımızın ve gençlerimizin hem bugününü hem de geleceğini tehdit etmekte ve maddi-manevi pek çok kayba sebep olmaktadır” diyen Samsun Valisi Zülkif Dağlı, kentte bağımlılıkla mücadeleyi sürdürdüklerini söyledi

25 Kasım 2021 - 07:41

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin yürütmekte olduğu çalışma ve faaliyetleri istişare etmek ve değerlendirmek üzere Merkez Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Figen Çavuşoğlu ve üniversite öğretim üyeleri ile bir araya geldi.

‘GÖNÜLDEN İNANIYORUM’

Bağımlılıkla mücadele konusunda OMÜ bünyesinde valilik girişimleriyle kurulan Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin yürütmekte olduğu çalışmaları çok önemsediğini belirten Vali Dağlı, “Bağımlılık, çocuklarımızın ve gençlerimizin hem bugününü hem de geleceğini tehdit etmekte ve maddi-manevi pek çok kayba sebep olmaktadır. Uygulama ve Araştırma Merkezinin bütün vatandaşlarımızı ilgilendiren böyle önemli bir konuda araştırma yaparak ortaya koyacağı projeleri, kamu kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği içerisinde uygulayacağız. Vatandaşlarımızın da bu konuda vereceği destekle birlikte bağımlılıkla mücadele konusunda ilimizde büyük bir mesafe alacağımıza gönülden inanıyorum” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun’da koronada artış var
Samsun’da koronada artış var
‘Asgari ücret net 4 bin liranın üstünde olacak’
‘Asgari ücret net 4 bin liranın üstünde olacak’