‘Bahattin Samsun’da  göbek büyütsün’
Reklam
  • Reklam

‘Bahattin Samsun’da  göbek büyütsün’

16 Eylül 2020 - 07:47

Kadro dışı bırakılan Bahattin Köse için teklifler geldiğini ancak kendisinin gitmesine izin vermediğini belirten Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, “Bahattin'i bir sezon oynatmayacağım Samsun'da göbek büyütsün. Kendisi bir yere gitmek istiyorsa benim paramın tamamını getirecek ya da  oturmaya devam edecek” dedi

‘İZİN VERMEDİM’
Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, katıldığı bir programda Bahattin Köse hakkında açıklamalarda bulundu. Yıldırım, oyuncuya Trabzon Hekimoğlu ile birlikte bir kulübün bir milyon Euro nakit para teklifinde bulunduğunu ancak kendisinin bu transfere izin vermediğini söyledi. Başkan Yıldırım, “Bahattin benim en güvendiğim en sevdiğim oyuncuların başında geliyordu. Parasının hesaba yattığı zaman  'Başkanım paramın tamamını yatırmışsınız ben şimdi Samsunspor'da çok mutlu oynarım' diye mesaj attı bana. Bende kendisine Bahattinciğim sen Samsunspor'da oynama kardeşim. Genel Menajer Mustafa Aztopal ağabeyini ara kendine bir kulüp buldur. Benim ağzımdan söz bir kere çıktı. Armaya saygı formaya gelen varsa gelir" dedi.   

‘1.3 MİLYON EURO’MU YAKARIM’
Başkan Yıldırım, “Bahattin Köse için bir milyon peşin para verenler oldu. Hekimoğlu istedi vermedim. Bu namus meselesi. Hayatım boyunca paralar kaybettim ama kazandım da. Ben Bahattin için 1.3 milyonumu yakmaya hazırım dedim. Bahattin'i bir sezon oynatmayacağım Samsun'da göbek büyütsün. Kendisi bir yere gitmek istiyorsa benim paramın tamamını getirecek ya da  oturmaya devam edecek. Taraftarların sosyal medyadan 'başkanım yerle forvet lazım' diye mesajlarını görüyorum. Ben bunları bilmiyor muyum ama Türkiye'de o bölgeye alacak yerli adam bulamıyorum. Bahattin salaklık yaptı. En güvendiğim en sevdiğim oyuncuların başında geliyordu. Üzülüyorum ama biz dik durmak zorundayız. Samsunspor'a kimse böyle bir şey yapamaz. Ben Bahattin'in yerine alacak adam bulamıyorum” diye konuştu.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Anne ve oğlu ağır yaralı
Anne ve oğlu ağır yaralı
Samanlık ve iki mağaza kül oldu
Samanlık ve iki mağaza kül oldu