BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDEN SPORDA ÇİFTE ŞAMPİYONLUK

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NDEN SPORDA ÇİFTE ŞAMPİYONLUK

28 Şubat 2018 - 08:48 - Güncelleme: 28 Şubat 2018 - 09:15

Karadeniz Bölge Koordinatörü Savaş BOYAR:
“Akademik başarının yanı sıra, spor ve sanat alanında birçok başarıya imza atmak bizleri oldukça gururlandırıyor. Bahçeşehir Kolejlerimiz kurulduğundan bu yana eğitim sistemiyle Türkiye’ye öncülük eden, 21. Yüzyıl becerilerine hakim bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.
Türkiye’de STEM-A eğitimini uygulayan ilk eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir Koleji, Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Master 6, Master Junior gibi eğitim modelleri, Kodlama ve Robotik, Together, Sosyal Takip Programı (STP) gibi eğitim uygulamaları ile eğitimdeki yenilikçilik vizyonunu sürdürüyor.

Tüm bunların yanında Okulumuzun Yıldız ve Genç B Erkek Basketbol takımları, yoğun ve disiplinli çalışmaları neticesinde şampiyonluğu hak ettiler. Hem ilde hem bölgede iyi bir mücadele göstererek, namağlup şekilde gruplarını 1.  tamamladılar. Sporcularımızın Türkiye yarı finallerin de Samsun’u en iyi şekilde temsil edeceklerine inancım sonsuz. 
Bunun yanı sıra, Genç Kız ve Genç Erkek Tenis Takımımız, oynadıkları bütün müsabakaları kazanarak, Samsun İl Şampiyonu olmuşlardır. Teknik ekibim ve öğrencilerim büyük bir özveri ile çalıştılar. Akademik başarıda olduğu kadar, spor ve sanat alanında da  başarının değişmeyen adresi olan Bahçeşehir Koleji 19 Mayıs ve Atakum Kampüsü öğrencilerimi, öğretmenlerimi ve velilerimi tebrik eder, Türkiye yarıfinallerine katılacak olan takımlarımıza başarılar dilerim.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3 yıl sonra geri döndü
3 yıl sonra geri döndü
2023 kadrolarını oluşturuyoruz
2023 kadrolarını oluşturuyoruz