Başarıya aç vaziyetteyiz

Başarıya aç vaziyetteyiz

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, “Adım adım gidiyoruz. Camia ne olursa olsun kenetlenmiş, başarıya aç vaziyette. Hepimiz  böyleyiz. Başarı elde etmek istiyoruz” dedi

31 Ağustos 2019 - 11:06

TAKIMDAKİ UYUM ÇOK İYİ

TFF 2. Lig'de mücadele eden Yılport Samsunspor'da, uzun yıllar yer aldığı Süper Lig'e tekrar dönmenin hayalleri kuruluyor. Erzurum'daki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde 10 gün kamp gerçekleştiren kırmızı-beyazlı ekipte futbolcular yüksek rakımda yeni sezon için güç depoladı. Sezon sonunda şampiyon olarak TFF 1. Lig'e çıkma planlarının yapıldığı Karadeniz ekibinde asıl hedef, uzun yıllar mücadele edilen Süper Lig'e tekrar yükselebilmek. Teknik direktör İrfan Buz, yaptığı açıklamada, sezon öncesi adaptasyon süresinin ardından Bolu ve Erzurum'da verimli kamp dönemleri geçirdiklerini belirtti. Kulüp başkanı İsmail Uyanık gözetiminde iyi bir transfer dönemi geçirdiklerine işaret eden Buz, bu süreçte istedikleri 7 transferi kadrolarına kattıklarını ve takımdaki uyumun çok iyi olduğunu aktardı. 

SEZONA UMUTLU GİRİYORUZ

İrfan Buz, Samsunspor ile anlaştığında önemli, köklü ve güzel bir camia olduğunu bildiğini dile getirerek, "Samsunspor'un Süper Lig'de olması gerekiyor ama ne yazık ki bazı hata ve yaşanmışlıklar dolayısıyla buraya kadar gelindi." dedi. Bu sezon öncelikli hedeflerinin TFF 1. Lig'e çıkmak olduğunu vurgulayan Buz, şöyle konuştu: "Adım adım gidiyoruz. Camia ne olursa olsun kenetlenmiş, başarıya aç vaziyette. Hepimiz  böyleyiz. Başarı elde etmek istiyoruz. Öncelikle TFF 1. Lig'e çıkmak için arkadaşlarımız çok çalışıyor. Sayın Yüksel Yıldırım ve başkanımız İsmail Uyanık ile beraber çok uyumlu giden bir Samsunspor var. Çok çalışıyoruz, çok istiyoruz. İnancımız tam. Bu inancın içini doldurmak, sistemi oturtmak gerekiyor. Futbolcularımız özveriyle çalışıyorlar, sezona ümitli giriyoruz."

 

AA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atakum'da Bıçaklı kavga: 3 yaralı
Atakum'da Bıçaklı kavga: 3 yaralı
Belgesi olmayan emlakçı iş yapamayacak
Belgesi olmayan emlakçı iş yapamayacak