Reklam
  • Reklam
BEKLENEN OLDU KONGRE ERTELENDİ
Reklam

BEKLENEN OLDU KONGRE ERTELENDİ

Bu sezon 2. Lig’e düşen ve kayyumla idare edilen bir zamanların efsane kulübü Samsunspor'da olağanüstü kongre çoğunluk sağlanamayınca 2 Haziran’a ertelendi

24 Mayıs 2018 - 10:07

2 HAZİRAN’A ERTELENDİ

Mali ve idari açıdan sıkıntılı günler geçiren Samsunspor’da dün Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonu'nda yapılması kararlaştırılan olağanüstü seçimli kongrede çoğunluk sağlanamadı. Seçim yapılabilmesi için 450 üyenin katılması gereken kongre, çoğunluk sağlanamayınca 2 Haziran’a ertelendi.  Samsunspor Kulübü Genel Müdürü Özay Yıldız, 3 kişinin başkan adayı olmak için kulübe başvurduğunu açıkladı. Yıldız, “Kulübümüze kayıtlı 899 üyemiz var. Bugünkü kongrede başkanlık seçiminin yapılması için en az 450 üyemizin gelmesi gerekiyordu. Kongreye kimse gelmediği için seçimler 2 Haziran’a ertelendi” dedi.

3 KİŞİ LİSTE İÇİN BAŞVURDU

Bir sonraki kongre, çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak. Dernek organlarımızın 2 katından 1 fazlası üye olduğunda başkan seçebileceğiz. Kulübe başkan adaylığı için müracaatlar oldu. İdareci olduğum için isim söylemem doğru olmaz. Yönetim Kurulu bu konu hakkında basın açıklaması yapacaktır. Şu ana kadar 3 kişi üye listesini almak için başvurdu. Üyeler, başkan adayı olmak için 2. kongreden yani 2 Haziran’dan 24 saat öncesine kadar müracaat gerçekleştirebilir. Şu andan itibaren üye kabulü olmuyor. Bu etik olmaz. Kongre kararı aldıktan sonra üye olması kabul edilmez” dedi. Samsunspor’un olağanüstü kongresi 2 Haziran Cumartesi günü saat 14.00’te Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonu'nda yapılacak.

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Şahin: “Projelerimizle Atakum'u 2023’e hazırlayacağız”
Başkan Şahin: “Projelerimizle Atakum'u 2023’e...
Horona farklı bir boyut kattılar
Horona farklı bir boyut kattılar