’Bıçak kemiğe dayandı artık!’

'Bıçak kemiğe dayandı artık!'

Taraftardan kendilerine güvenmelerini isteyen Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, “Suçlu bizleriz. Taraftarın hiç suçu yok. Biliyoruz bıçak kemiğe dayandı artık. Bu sene de 1. Lig'e çıkamazsak göreve devam edeceğim ve pes etmeyeceğim ama çok farklı bir yapı içinde devam edeceğim” dedi

27 Ekim 2019 - 19:22 - Güncelleme: 27 Ekim 2019 - 19:59

‘CANIM ACIMAYA BAŞLADI’

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Sancaktepe FK beraberliğinin ardından kendisine sosyal medyadan yöneltilen sorulara cevap verdi. Yıldırım, “Gerçekten çok üzülüyorum ve sizler de üzülüyorsunuz. Bunu görüyoruz ve hak etmiyoruz. Çok yakında çözüm bulacağız. Sabırlı olun lütfen. Samsunspor hepimizin Samsunspor'u. Yönetime güvenin yeter. Suçlu bizleriz. Taraftarın hiç suçu yok. Biliyoruz bıçak kemiğe dayandı artık. Canım acımaya başladı. Sizlerin de tabii ki. Daha bu bedenden bu can çıkmadıkça ve biz Samsunspor olarak bitti demeden asla bu sezon ve lig bitmez. Bize güvenin yeter. Bizde sizler gibi bu ligi daha yeni öğreniyoruz” dedi.

 

‘PİŞMAN DEĞİLİM’

Yıldırım, “Bence problem çok yakında çözülecek. Neşter vurulacak. Siz merak etmeyin. Samsunspor çok yakında aslanlar gibi çıkıp oynayacak. Haklısınız. Hep Yunus yüzümü göstermiştim. Ama beni çok üzmeye başladılar. Artık Yunus değil Yavuz yüzümü görecekler. Güvendim bazılarına ama artık olmuyorsa yapacak fazla bir şey yok. Samsunspor'u devir aldığıma pişman değilim ama beni bazıları pişman etmeye başladı. Bu sene de 1. Lig'e çıkamazsak göreve devam edeceğim ve pes etmeyeceğim ama çok farklı bir yapı içinde devam edeceğim. Zorla güzellik olmaz. Bana güvenmeye devam ediniz. Sizi mahcup etmeyeceğim inşallah Allah'ın izniyle” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAMSUN'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
SAMSUN'A ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
YÜREK YAKAN HABER: 33 ŞEHİDİN İSİMLERİ BELLİ OLUYOR.32 YARALIMIZ DAHA VAR.
YÜREK YAKAN HABER: 33 ŞEHİDİN İSİMLERİ BELLİ OLUYOR.32...