• Reklam
Bilet satış noktaları yarın açılıyor

Bilet satış noktaları yarın açılıyor

Samsunspor’da bilet fiyatlarının açıklanmasının ardından dün sabahtan itibaren kombineler satışa sunuldu. Şu anda sadece passoligin internet sitesinden biletlere ulaşılabiliyor. Yarından itibaren ise şehirde açılacak olan bilet satış noktalarından da işlem yapılacak

09 Ağustos 2018 - 09:46

Samsunspor’da kombine bilet fiyatları önceki gün açıklanmıştı.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan açıklamaya kombine bilet fiyatları ise şu şekilde belirtilmişti: VİP tribünü bin 250 lira, kapalı alt tribün 300 lira, maraton alt 200 lira, maraton üst 100 lira ve kale arkası tribün 55 lira. Kombine biletler ise dün sabahtan itibaren satışa sunuldu. Kırmızı-beyazlı ekibin iç sahasında oynayacağı müsabakaları izlemek isteyen taraftarlar şu anda sadece passoligin internet sitesinden bilet alabilirler.

YARIN SATIŞ NOKTALARI AÇILIYOR

Piazza AVM ve Yeşilyurt AVM’ye bilet satış noktaları kurulacağın belirten Samsunspor Tesisler Sorumlusu Salih Çakır, “Cuma gününden itibaren taraftarlarımız internet sitesinin yanı sıra anlaşmaya vardığımız alışveriş merkezlerindeki bilet satış noktalarından veya 56’larda bulunan Samsunspor Store mağazamızdan kombine biletleri satın alabilirler. Taraftarımıza tavsiyemiz, kombine bilet alarak sezon içinde maçlara rahat bir şekilde giriş sağlamaları” diye konuştu.


Mustafa ATASEVEN

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Refaettin AKÇA
    9 ay önce
    Öncelikle, kombine bileti o***lara ait koltuklara sahibinden önce gelip oturan işgalci tiplere karşı önlem alınsın. Ondan sonra kombine alması kolay.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aslankaya'dan kovanlara  kat atımı tavsiyesi
Aslankaya'dan kovanlara kat atımı tavsiyesi
Destekler sürüyor
Destekler sürüyor