BİR TAKIM YOK OLUYOR!

BİR TAKIM YOK OLUYOR!

Altyapıda başarılı olmasına rağmen, A takımda yeteri kadar destek alamadığı için Süper Lig’den düşen Samsun Gençlik Spor Kulübü’nün, yeni sezonda A takım kurmama kararı alacağı öne sürüldü. Durum önümüzdeki günlerde netlik kazanacak

07 Haziran 2019 - 15:12

DESTEK BULAMADI

Altyapısından yetiştirdiği sporcular ile iki kez Hentbol Bayanlar Süper Lig’e yükselmeyi başaran Samsun Gençlik Spor Kulübü, bu sezon yaşadığı maddi sorunlar ve destek bulamamasından dolayı Süper Lig’e veda etmişti. Sezon başında bazı sporcuların lisanslarını maddi sorunlar nedeniyle çıkaramamıştı. Lacivert-beyazlıların çok önemli bir karar almaya hazırlandığı öğrenildi. Eğer bu karar alınırsa, liglerde boy gösteren bir takım yok olacak.

KRİTİK KARAR

Samsun Gençlik Spor Kulübü, kimseden destek alamadığı için yeni sezonda mücadele etmesi beklenen Hentbol Bayanlar 1. Ligi’ne katılmama kararı almaya çok yakın. Bu karar alınırsa Samsun’u liglerde temsil eden tek hentbol bayan takımı kapanacak. Sportif faaliyetlerine ise sadece altyapı takımları ile devam edecek. Lacivert-beyazlı kulüp yönetiminin böyle bir karar almadan önce tekrar bir araya gelerek bir çıkış kapısı aranacak.

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
Tahmini rekolte 25 bin ton
Tahmini rekolte 25 bin ton