BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Reklam

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Otomotiv sektörünün bölgedeki güçlü temsilcisi Kamer, yeni yıl dolayısı ile Toros Gurme Restoran’ta tüm personel ile bir araya geldi

14 Ocak 2022 - 09:56

 

Büyük bir aile yemeği ortamında gerçekleştirilen davette Kamer Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Apaydın, Genel Müdür Oğuz Kolbaşı, tüm birim müdürleri ve çalışan personel katıldı. Samimi ve hoş sohbet ortamında geçen yemeğinin ardından çaylar içilirken, tüm çalışanlar birbirlerine zaman ayırma fırsatı buldular ve bu esnada günün yorgunluğu da atılmış oldu.

ÇITAYI EN YÜKSEĞE KOYUYORUZ

Yemeğin sonunda bir açıklama yapan Genel Müdür Oğuz Kolbaşı, Kamer’in bölgede temsilcisi olduğu sıfır satış ve yetkili serviste Honda ve Hyundai markaları; yetkili servis olarak Man ve Mitsubishi markaları, 2. el otomobilde tüm marka ve model araç alım ve satımında ve sigorta acentelikleri konusunda bölgede güçlü ve büyük bir pazar payının olduğunu, otomotiv sektöründe her geçen gün çıtayı daha yükseğe koyarak çalışmalarına devam ettiklerini ve daha büyük başarılar elde edeceklerini tüm çalışan personelin bireysel ve ekip halinde bu başarılara büyük katkısının olduğunu ifade etti.

HEDEF ODAKLI BAŞARI

Büyük bir aile olduklarının da altını çizen Kolbaşı, “Tüm çalışan personelimiz ve aileleri dahi markalarımıza ve Kamer’e gönül vermiş kişilerdir. Durum böyle olunca hedef odaklı başarı kendiliğinden gelmektedir. Bizlerin bu güzel ortamda bir araya gelmemize vesile olan Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Kadir Apaydın’a, yeni konseptiyle Toros Gurme ve profesyonel ekibine bizleri özel menüleriyle ve sıcak bir ortamda ağırladıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kazara kendini vurdu 
Kazara kendini vurdu 
Açık hava sinema günleri başlıyor
Açık hava sinema günleri başlıyor