Borçlar faizsiz ertelensin

Borçlar faizsiz ertelensin

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ‘Reel Sektör Buluşmaları’ için Samsun’a gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a ilçenin sorunlarını anlattı. Sel felaketi nedeni ile çiftçilerin borçlarının faizsiz olarak ertelenmesini istedi

09 Kasım 2019 - 10:46

'Türkiye için Değişim Başlıyor' başlığı altında çeşitli şehirlerde 'Reel Sektör Buluşmaları'nı başlatan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Samsun'da iş dünyası temsilcileriyle buluştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret eden Bakan Berat Albayrak, Samsun'da yapılacak yatırımlara desteklerinin tam olacağını açıkladı.

BORÇLARIN ERTLENMESİNİ İSTEDİ

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Reel Sektör Buluşmaları için ilimize gelen Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak'la özel bir görüşme yaparak, sel felaketinde zarar gören bölgelerle ilgili hazırladığımız raporu kendisine sunduk. Afet nedeniyle yapılacak yardımlarla ilgili projelerimizi anlattık. İlçemizin sorunlarını kendisiyle paylaştık. Çiftçilerimizin Ziraat Bankası’na ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçların faizsiz olarak ertelenmesi talebimizi bir kez daha kendisine ifade ettik. Sayın bakanımıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarım alanlarında çekirge mücadelesi
Tarım alanlarında çekirge mücadelesi
OKA, 'Orta Karadeniz’i kalkındırıyor
OKA, 'Orta Karadeniz’i kalkındırıyor