‘Bu şehre borcumuz var’

‘Bu şehre borcumuz var’

Play-off’larda elendikleri için çok üzüldüğünü söyleyen Yılport Samsunspor Kaptanı Ercan Yazıcı, “Bu şehre borcumuz var. Ben de çok üzüldüm. Keşke böyle olmasaydı. Samsunspor’la yaşayacağımız çok uzun yıllar olduğuna inanıyorum” dedi

22 Mayıs 2019 - 12:58

‘SAKATLIĞIM GEÇTİ’

Yılport Samsunspor’un kaptanı Ercan Yazıcı, Radyo Gerçek’te Ercüment Gül’ün sunduğu ve Spor Müdürümüz Mustafa Ataseven’in konuk olduğu Samsun Gol programına telefonla katılarak açıklamalarda bulundu. Sezonun ilk devresinde yaşadığı sakatlıktan dolayı takımdan ayrı kalan Ercan Yazıcı, artık sakatlığının tamamen geçtiğini söyledi. 6 ay tedavi sürecinden sonra lig bitmeden takımla birlikte çalışmalara başladığını hatırlatan kaptan, “Form tutmam uzun süreceği için, hocamız play-off’larda ihtiyaç duyulduğu takdirde bana görev vereceğini söylemişti. Şimdi gelecek sezona ara vermeden hazırlanıyorum” dedi.

‘BU LİGİ BİLMİYORDUK’

Play-off’larda elendikleri için çok üzgün olduklarını söyleyen Ercan Yazıcı, “Bu şehre borcumuz var. Ben de çok üzüldüm. Keşke böyle olmasaydı. Samsunspor’la yaşayacağımız çok uzun yıllar olduğuna inanıyorum. Elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu ligin yabancısıydık. Küçük ama önemli faktörler olduğunu gördük. Buradan bir an önce çıkmamız şart. Başkanımızın da bunun için gerekeni yapacağından şüphemiz yok. Samsunspor hak ettiği yerlere en kısa sürede gelecektir” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
Tahmini rekolte 25 bin ton
Tahmini rekolte 25 bin ton