Büyük Anadolu şoförlerin yanında
Reklam
  • Reklam

Büyük Anadolu şoförlerin yanında

Samsunlu esnaf ve sanatkarın her zaman yanında olan Büyük Anadolu Hastaneleri ile Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladı

20 Mayıs 2019 - 14:47

Seçkin akademik kadrosu ve memnuniyet odaklı kalite standartlarında hizmet anlayışı ile daha mutlu ve daha sağlıklı bir Samsun için çalışmalarını sürdüren Büyük Anadolu Hastaneleri, esnaf ve sanatkarında her zaman yanında. Bu kapsamda Büyük Anadolu Hastaneleri ile Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladı. Sözleşme ile birlikte odaya kayıtlı 3 bin üye ve birinci derece yakınları hastanenin sağlamış olduğu imkanlardan faydalanacaklar. Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Fevzi Apaydın, Başkan Vekili Yusuf Erkan ve Genel sekreter Kenan Aydın ile Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen imza töreninde bir araya geldi. 

TEŞEKKÜR ETTİ

İmza töreninde konuşan Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Fevzi Apaydın, "Yapılan anlaşmayla birlikte odamıza bağlı esnafımız ve birinci derece yakınları Büyük Anadolu Hastanelerinin sağladığı sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler. Oda olarak bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastanesi yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi.

AİLE ORTAMI

Büyük Anadolu Hastaneleri’ni tercih ettikleri için Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Fevzi Apaydın'a ve yönetimine teşekkür eden Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen ise, "Hastanelerimiz Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından gelen hastalara umut oluyor. Takdir gören sağlık uygulamalarımız ile misafirlerimize aile ortamı sunuyoruz. İnsan sağlığını her şeyin üstünde gören hastanemiz kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle kurumsal sağlık anlaşması yaparak hastanemizin sunmuş olduğu imkanlardan daha fazla alana yayabilmek adına gerçekleştirmektedir.

MUTLULUK DUYACAĞIZ

Kısa bir zaman içinde de Büyük Anadolu Çiftlik Hastanemiz; 22 yıllık tecrübesi, güçlü akademik kadrosu, son teknoloji ekipmanları, yeni branşları, kaliteli, özgün konseptiyle, rahatça ulaşabileceğiniz yeni binamızda çok yakında hizmetinizde olacaktır. Bu anlamda Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri olarak, Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'na hizmet sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyacağız" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğünden: 268 KİŞİLİK PERSONEL ALIM İLANI
BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel...
TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK...