Canik hiç bu kadar temiz olmamıştı
Reklam
  • Reklam

Canik hiç bu kadar temiz olmamıştı

Temizlik personeliyle bir araya gelen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik hiç bu kadar temiz olmamıştı” dedi

18 Eylül 2021 - 05:21

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeliyle istişare toplantısında bir araya gelen Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçeye daha nitelikli hizmet verilmesi noktasında gayret ettiklerini dile getirdi. Göreve geldikleri 2,5 yıl içinde belediyecilik hizmetlerinde kıyaslanamayacak ölçüde mesafe kat edildiğini söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, hizmetteki kaliteyi daha da ileri taşımanın gayreti içinde olduklarını ifade etti. “Canik hiç bu kadar temiz olmamıştı. Bu başarı da sizlerin gayretiyle oluyor” diyen Başkan Sandıkçı, “Bu gayretle birlikte hedefimizi daha da ileriye taşımamız gerekiyor. Verdiğimiz bu hizmetleri daha kaliteli seviyeye çıkarmak gerekiyor. Temizlik hizmetlerinde daha nitelikli çalışmalar yapmak gerekmektedir” şeklinde konuştu.

SİZLER SAHADA BİZİ TEMSİL EDİYORSUNUZ
Belediyede kamu hizmeti verildiğine vurgu yapan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Belediyeler vatandaşa hizmet verilen yerlerdir. Hepimiz halka hizmet etme gayesiyle bu işe başladık. Eğer Canik’i seviyorsak bu hizmetimizde daha fazla gayret etmemiz gerekmektedir. Normal çalışma saatleri dışında da bu ilçenin temizliğinden sorumlu olduğumuzu hissetmemiz gerekmektedir. Sizler sahada belediyemizi temsil ediyorsunuz. Sahada çalışırken toplayıcısı olsun, süpürücüsü olsun, şoförü olsun, teknik personeli olsun, her bir arkadaşımız belediyemizin temsilcisi konumundasınız. Üzerinizde bu formalar olduğu sürece buna uygun hareket etme durumundasınız” dedi.
 

DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİNE DAVET

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Muzaffer Emuce ve Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Basri Mıhcı’nın da katılımıyla gerçekleştirilen istişare toplantısında belediye personelinin sorunları ve tavsiyeleri üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Doğal çevrenin her geçen gün biraz daha kirletilip yok olduğuna dikkat çeken Başkan İbrahim Sandıkçı, dünya çapında önlemlerin alınmaması durumunda yakın bir gelecekte insanlığın büyük problemlerle karşılaşacağını ifade etti. Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesi olarak “Temiz Bir Canik, Temiz Bir Dünya” sloganıyla 18 Eylül Dünya Temizlik Günü dolayısıyla ilçede bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. “Yaşanabilir yarınlar için temizlik seferberliği başlattık” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, bugün saat 10.00’da Canik Meşe Orman Parkı’nda gerçekleştirilecek etkinliğe tüm vatandaşları davet etti.

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Havza Belediyesi’nden örnek sözleşme
Havza Belediyesi’nden örnek sözleşme
Kadınlar 4 kat daha yatkın
Kadınlar 4 kat daha yatkın