ÇARŞAMBASPOR ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Reklam
  • Reklam

ÇARŞAMBASPOR ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çarşambasporlu futbolcular, Çarşamba Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerini ziyaret etti. Renkli geçen etkinlikle, futbolcular öğrencilere bol bol imza dağıttılar

05 Aralık 2019 - 10:13

PASTA KESİP, İMZA DAĞITTILAR

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup’un lideri Çarşambaspor, okullara inmeye başladı. Çarşambasporlu futbolcular, Asbaşkan Ersin Sandıkçı, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Taflan, Kadir Yücebaş, Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Çapkın ve yönetim  kurulu üyeleri, Çarşamba Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerini ziyaret etti. Okul idaresi tarafından yaptırılan pastayı futbolcular kesti. Öğrencilere, atkı hediye edildi. Programın sonunda futbolcular, öğrencilere imza dağıttı.

‘BU TÜR ORGANİZASYONLAR ÖNEMLİ’

Bu tür organizasyonların ilçede Çarşamba’da, Çarşambaspor sevgisini artırmak için faydalı olduğunu söyleyen Asbaşkan Ersin Sandıkçı, “Çocuklarımızın Çarşambaspor sevgisini küçük yaşlarda kazanması için okul ziyaretleri önemli. Futbolcularımızla tanışma imkanı buluyorlar ve unutamayacakları bir gün geçiriyorlar. Bu nedenle bizlere kapılarını açan okul yetkililerine teşekkür ediyoruz. Çarşambasporumuzu sadece sahada değil, hayatın her alanında yaşatmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu. 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEPAŞ daha güvenli
YEPAŞ daha güvenli
Başhekimden bilgi aldılar
Başhekimden bilgi aldılar