CHP Hayır Çarşısı açmaya devam ediyor
Reklam

CHP Hayır Çarşısı açmaya devam ediyor

CHP Samsun İl Başkanlığı, pandemi süreci nedeniyle yoksul ve ihtiyaç sahipleri için Samsun'un 17 ilçesinde Hayır Çarşıları açıyor. CHP Samsun İl Başkanlığı son olarak Ondokuz Mayıs ve Bafra ilçelerinde de Hayır Çarşılarının açılışını yaptı

05 Temmuz 2020 - 13:27

 


 

CHP Samsun İl Başkanlığı'nın 17 ilçede başlattığı 'Hayır Çarşıları yoksul ve ihtiyaç sahiplerine kapılarını açmayı sürdürüyor. CHP'nin Ondokuzmayıs ve Bafra Hayır Çarşısı da törenle hizmete girdi.  CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Bafra ve Ondokuz Mayıs ilçelerinde açılan Hayır Çarşıları için "Gücü yeten herkesi bu iyilik hareketine katılmaya davet ediyorum. Tek amacımız yoksulluğun olmadığı bir Samsun" dedi.

 

DAYANIŞMA İNSANLIK İÇİN ŞART

Düzenlenen açılış törenine CHP İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Ondokuzmayıs İlçe Başkanı Yakup Konuş, Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçim, Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz, Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, Tekkeköy İlçe Başkanı Nihat Yurt,  Canik İlçe Başkanı Bülent Kutbay, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ve çok sayıda partili katıldı. CHP İl Başkanı Fatih Türkel, tüm ilçelerde korona salgını süresinde başlattıkları dayanışma çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Dayanışmanın en güzel örneği olan Hayır Çarşılarını da Samsun'un tüm ilçelerinde açmaya devam edeceklerini ifade eden Türkel, dayanışmanın insanlığın hayatta kalması için en iyi ruh olduğunu ifade etti. 

 

İYİLİĞİ BÜYÜTMELİYİZ

Yaşanan ekonomik sorunların korona virüs salgınıyla daha da büyüdüğünü vurgulayan Türkel, "Bu süreçte birbirimizi iyileştirmek için seferber olmamız gerekiyor. Gücü yeten, varlığı olan herkesi bu iyilik seferberliğine katılmaya davet ediyorum. Tek amacımız yoksulluğun olmadığı bir Samsun'da, halkımızı huzur içinde yaşatabilmektir. Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olduğunda her zaman vatandaşının yanında, vatandaşıyla beraber adım atacaktır İyilik yapmak için bir araya gelen gönüllülerimize yürekten teşekkür ediyorum. İyiliği büyütelim ki, yaşadığımız şehir cennete dönsün" diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Motosiklet sürücüsü ağır yaralı
Motosiklet sürücüsü ağır yaralı
Otomobil devrildi: 4 yaralı
Otomobil devrildi: 4 yaralı