Çok mutlu ayrıldım 
Reklam

Çok mutlu ayrıldım 

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret etti. Ziyaretin çok yapıcı geçtiğini ifade eden Yıldırım, "Mustafa Demir başkanımıza maddi ve manevi destekleri için çok teşekkür ederim" dedi

11 Ocak 2020 - 10:52

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ile Veysel Bilen, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti. Bu ziyarette çok olumlu görüşmeler gerçekleşti ve önemli kararlar alındı. Buna göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Batıpark alanındaki Okçuluk Tesisleri’nin yanında bulunan 3 futbol sahalık kullanım alanının Samsunspor Kulübü Derneği’ne tahsis edilmesine karar verdi. Bu 3 sahanın yapımı da Okçuluk Tesisleri ile eş zamanlı olarak başlayacak. Bu sahaların yapım aşamasında Büyükşehir Belediyesi tüm ekipman ve lojistik desteğini vereceğine dair taahhütte bulundu. Böylece Samsunspor Futbol Akademisi’nin geleceği teminat altına alınmış oldu.

MUSTAFA DEMİR’DEN SÖZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kirazlık mevkisinde bulunan dolgu tesisini de belediye meclisinden kararını geçirerek, Samsunspor Kulübü Derneği’ne tahsis etme sözü verdi. Buradaki tesisin master planı Büyükşehir Belediyesi ile beraber hazırlanıp Büyükşehir Belediyesi’nin kontrolünde ve desteğinde Samsunspor Futbol Akademisinin modern tesislere kavuşması hedefi gerçekleştirilecek. 

TWİTTERDAN AÇIKLAMA

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Yüksel Yıldırım, desteklerinden ötürü Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Demir'e teşekkür etti. Başkan Yıldırım paylaşımında “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Samsunspor Futbol Kulübü’ne yeni yılda vereceği maddi ve manevi tüm destekleri için çok teşekkür ederim. Ziyaretimiz çok yapıcı ve pozitif geçti. Çok mutlu ayrıldık. Samsunspor’a büyük desteğiniz için teşekkürler sayın başkanım” ifadesine yer verdi.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti geleceğe vizyon açmaktadır
AK Parti geleceğe vizyon açmaktadır
Yabancı öğrenciler bayramı yurtlarda kutladı
Yabancı öğrenciler bayramı yurtlarda kutladı