• Reklam
Çözüm için bu görevdeyiz

Çözüm için bu görevdeyiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin mahalle buluşmaları kapsamında Adalet Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek talepleri dinledi. Başkan Şahin, “Bizler çözüm için bu görevdeyiz” dedi

23 Ekim 2018 - 15:49

Mahallede bulunan ve yapımı yakın zamanda tamamlanan Hz. Ömer Camisi'nde akşam namazı kıldıktan sonra halkla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, vatandaşların taleplerini dinleyerek sonuca ulaşması adına her türlü çalışmayı yapacaklarını belirtti. Vatandaşlardan özellikle imar sorunları ile ilgili gelen talepler hakkında bir komisyon kuracaklarını ifade eden Başkan Şahin, “İnşallah bu imar sorununun çözümü için bir çalışma yapacağız. İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok ile bir araya gelerek mahallenizdeki imar sorununun çözüme kavuşması için kafa yoracağız. İçiniz rahat olsun. Bizler çözüm için bu görevdeyiz. Sizlerin yüzünün gülmesi bizlerin mutlu olma sebebidir. Bizim amacımız hoş bir seda bırakmak. Bu yüzden tüm vatandaşlarımızın taleplerini çözüme kavuşturmak için çabalıyoruz” dedi. Adalet Mahallesi halkıyla yapılan toplantıya AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Erkan Malkoç, İlkadım İlçe Başkan Yardımcısı Muharrem Soylu, Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve çok sayıda mahalleli katıldı. 

Kaynak: Resul BEŞİKÇİ

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Erdem altuncuoğlu.
    8 ay önce
    Sayın başkan bu şehrin insanlarına verdiğiniz bir kentsel dönüşüm sözü var... Hiçbir gösteri ile bunu bizlere unutturamazsınız. Hastahane ve kökçoğlu mahallesi bu dönüşümün icraatını bekliyor. Bu konunun müsebbibi ise sayın erdoğan toktur. Bu iki mahalle onun söylemleri ile peşmurde ve viraneye döndü , Milleti perişan etti. Hakkımızı helal etmiyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çocukluk çağı tümörlerine dikkat!
Çocukluk çağı tümörlerine dikkat!
Kavaklı tekvandocunun başarısı
Kavaklı tekvandocunun başarısı