DAİMA SPOR DAİMA GENÇLİK

DAİMA SPOR DAİMA GENÇLİK

Canik Belediyesi ‘Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Nesil’ sloganıyla çıktığı yolda gençleri kötü alışkanlıklardan korumak, fiziksel zihinsel anlamda zinde tutmak için birçok amatör branşta destek olmaya devam ediyor

07 Ekim 2019 - 12:01

Canik Belediyesi bünyesinde amatör branşlarda 10’un üzerinde branş ve binin üzerinde lisanslı sporcusuyla Canik’in gençlerine spor yaptırıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde spor birimi kurulu tarafından yürütülen çalışmalarda hem geleceğe daha güvenli ve sağlıklı bakan bir nesil hedeflenirken, bir yandan da başarılı olan gençlerin önünü açarak destek vermeye devam ediyor.

SPOR ALANLILARI ARTACAK

“Dünyada ses getiren sporcuların yetişmesi en büyük hedeflerimiz” diyen Başkan Sandıkçı, “Bölgemizde spor alanlarının sayısını daha da arttırılacak, hedef kitlemizi geliştirecek çalışmaları başlattık. Her mahallede farklı spor alanlardan bütün gençliğin faydalanabileceği spor alanları oluşturmak öncelikli görevlerimizden birisi olacaktır. Bu spor alanlarında başarılı ülkemiz ve dünyada ses getiren sporcuların yetişmesi en büyük hedeflerimizdendir” dedi.

GENÇLİK VARSA GELECEK VAR

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Bölgemizde bulunan, sporun her alanında çalışan gençlerimize destek oluyoruz, bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Sporu, gençlerimiz ile iletişimde bir araç olarak kullanırken, spor yapma kültürünü geliştirerek hayatın her alanında yayma gayreti içerisinde olacağız. Bizler neslimizin inşasını yaparken hem yol gösterici hem de gençlerimizin önündeki engelleri bertaraf ederek, vatanına, milletine, geleceğine sahip çıkan gençler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Gençlik Varsa Gelecek Var sloganıyla daima gençlerimizin yanındayız” dedi.

 

Resul BEŞİKÇİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uyuşturucu imalathanesine baskın
Uyuşturucu imalathanesine baskın
Doktor evinde  ölü bulundu
Doktor evinde ölü bulundu