Davası olmayanın sevdası olmaz
Reklam

Davası olmayanın sevdası olmaz

TBMM eski müşaviri ve İlkadım Belediyesi Eski Başkanı Erdoğan Tok, Baruthane Mahallesi’nde yaptığı buluşmada, “Milletine sevdalı, gelecek için heyecanlı vatandaşlarımızla buluştuk” dedi

14 Ocak 2022 - 11:19

 

 

Erdoğan Tok buluşmada Samsun Muhtarlar Dernek Başkanı, Baruthane Mahalle Muhtarı Mustafa Öztürk ve partinin kuruluşundan bugüne AK Parti’de görev almış, sorumluluk üstlenmiş, oy vermiş Baruthane Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedefleri için sahayı boş bırakmayan Erdoğan Tok, “Davası olmayanın sevdası olmaz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’mizin ve gönül coğrafyamızın kaderini etkileyecek 2023 seçimleri için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz. Yağmur çamur demeden Samsun’un her sokağında, caddesinde güçlü ve büyük Türkiye inancının tohumlarını atıyoruz” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZIN SÖZÜNÜ TALİMAT EDİNDİK

“Cumhurbaşkanımızın sahayı boş bırakmayın, herkesin kapısına gidin” sözünü talimat olarak alıp kendimize görev edindik” diyen Tok, “Öncelikle partimizin kuruluşundan bugüne kadar AK Parti’de görev almış, sorumluluk üstlenmiş, oy vermiş insanlarımıza ulaşıyoruz. Bu çekirdeği sağlama aldıktan sonra katman katman genişleyerek, tüm vatandaşlarımızın gönüllerini kazanmadın derdiyle sahada çalışıyoruz. Her vatandaşımızın kapısına gideceğiz. Büyük ve güçlü Türkiye hedefinden gözümüzü asla ayırmayacağız. 2023'e giden süreçte herkesin ve her kesimin kapısına gideceğiz, elini tutacağız, gönlünü kazanacağız. Onun için yan gelip durmak yok. Çok gayret edeceğiz, çok koşacağız. Rabb’im büyük hedeflerimizi taçlandıracağımız, ideallerimizi geleceğe taşıyacağımız, milletimizle gücümüze güç katacağımız bu dava yolundan, bu sevda yolundan ayırmasın” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kazara kendini vurdu 
Kazara kendini vurdu 
Açık hava sinema günleri başlıyor
Açık hava sinema günleri başlıyor