DEV ADAMLAR MADALYA PEŞİNDE

DEV ADAMLAR MADALYA PEŞİNDE

Temel Reis Fitness Sporcuları Gökhan Balcı, Tarkan Bulutlu ve Sinan Çelik, 3-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Türkiye Seçmeleri’ne katılıyor. Sporcuların tek hedefi madalya almak

02 Eylül 2019 - 10:55

3-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Türkiye Seçmeleri’ne katılacak olan Temel Reis Fitness sporcuları ve antrenörleri Temel Yıldırım nezaretinde çalışmalarını tamamladı.

 

3 SPORCU KATILACAK

1.80 klasik kategorisinde 2017 Türkiye Şampiyonu ve Dünya 7’ncisi Gökhan Balcı, Atletik Master kategorisinde Tarkan Bulutlu ve yine Atletik Master kategorisinde Sinan Çelik yarışacak.

 

‘HEDEFİMİZ MADALYA'

Şampiyonaya iyi hazırlandıklarını söyleyen Antrenör Temel Yıldırım, “Madalya hedefi doğrultusunda çalışmalarımızı tamamlandık. Sporcularımızın, derece elde edeceğine inanıyorum. Yaptığımız spor, devamlılık ve büyük emek gerektiren bir branş. Bu nedenle, işimizi çok ciddi yapmak zorundayız. Başarılı olmak için, her zaman yoğun bir şekilde çalışıp disiplini elden bırakmadık. Şimdi önümüzde bir şampiyona var. Emeklerimizin karşılığında, bu şampiyonadan madalyalarla dönmek istiyoruz. Bize maddi ve manevi destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atakum'da Bıçaklı kavga: 3 yaralı
Atakum'da Bıçaklı kavga: 3 yaralı
Belgesi olmayan emlakçı iş yapamayacak
Belgesi olmayan emlakçı iş yapamayacak