DEVLET BAHÇELİ’DEN ÇOK SERT TEPKİ
Reklam
  • Reklam

DEVLET BAHÇELİ’DEN ÇOK SERT TEPKİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun'un Canik ilçesinde eşini öldüresiye döven eski koca vahşetine çok sert tepki gösterdi, "Bu caniye zalimliğinin hesabı sonuna kadar sorulmalıdır" dedi

08 Mart 2021 - 14:27

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, Samsun'un Canik ilçesinde İbrahim Zarap'ın eski eşini sokak ortasında öldüresiye dövmesi olayı ile ilgili açıklama yaptı. Bahçeli, Samsun'da yaşanan ve tüm Türkiye'nin gündemi olan olayla ilgili açıklamasında, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün hemen öncesinde ülkemizin farklı yerlerinde yaşanan şiddet ve cinayet vakaları insanım diyen herkesin kanını dondurmuştur. Suçsuz ve günahsız masum kadınlara yönelmiş hunhar saldırılar toplumsal huzur ve insanlık değerlerini hedef almıştır. Samsun’un Canik ilçesinde, yanında küçücük kızı olmasına rağmen boşandığı eski eşi tarafından sokak ortasında hiç acımadan, hiç gözünün yaşına bakılmadan alçakça dövülen hanım kardeşimiz bizleri derinden yaralamıştır. Bu caniye zalimliğinin hesabı sonuna kadar sorulmalıdır" dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ali balbal
    1 ay önce
    Bu ne hezeyan anlamadim. Samsundaki olzy hicbiryerde olmamis sanki ilk defa Samsunda olmus gibi davraniliyor. Tabiiki kadina siddet kanayan bir yaramizdir. Bununla ilgili sosyal ve idari tedbirler derhzl alinmalidfir. Sadece Merak ettigim sadece sanki ilkmis gibi davraniliyor bunu anlzmadim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atakum tam gaz
Atakum tam gaz
OKULDA SPOR ŞENLİĞİ
OKULDA SPOR ŞENLİĞİ