Djedje yol ayrımında!
Reklam
  • Reklam

Djedje yol ayrımında!

23 Temmuz 2021 - 14:25

 

‘EŞİ İSTEMİYOR’

Yılport Samsunspor’dan ayrılmak isteyen Dja Djedje ile ilgili Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, açıklama yaptı. Aztopal, “Son dönemde özellikle sosyal medya üzerinde oyuncumuz Brice Dja Djedje hakkında ortaya çıkan bazı haberlere açıklık getirmek istiyorum. Djedje, genel olarak ailesel nedenleri ön planda tutarak Samsunspor’dan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Djedje ve eşi bebek bekliyor. Eşi açık bir biçimde çocuklarını burada büyütmek istemediğini belirtmiş. Djedje’de arada kaldığını fakat ailesinin doğal olarak karar almasında ana etken olduğunu bize bildirdi” dedi.

‘PROBLEM YAŞADI’

Aztopal, “Oyuncumuz kamp süresince de içinde bulunduğu bu kafa karışıklığından ötürü bir iki takım arkadaşıyla problem de yaşadı ve bu durumun takım ortamı açısından çok da sağlıklı olmadığını da gözlemledik. Bizim Djedje ile kendi açımızdan kulüp olarak bir problemimiz yok. Kendisinin kulüpten bir alacak sorunu da yok.  Ama şu aşamada aldığı kararı saygıyla karşılıyoruz. Başkanımız ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. bu konu ile ilgili yakın zamanda bir değerlendirme yapacaktır” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ahmet
    1 ay önce
    boşverin yaaa..ne işiniz var sizin böyle kaliteli topçularla..umurunuzda bile değil böyle faydalı bir futbolcumuzun eksilmesi..müthiş on numaranız var zaten sahada ne yaptığı tam bilinmeyen..sizin umursamaz davcranışlarına gıcık olmuştur uşak görürsünüz yakında çıkar kocaeli,manisa gibi rakiplerimizde sahaya başarılarınıza başarı eklersiniz!!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sahil pırıl pırıl oldu
Sahil pırıl pırıl oldu
Üreten kadınlar fark yarattı
Üreten kadınlar fark yarattı