‘DÖNÜŞÜ OLMAYAN YOLDAYIZ’
Reklam
  • Reklam

‘DÖNÜŞÜ OLMAYAN YOLDAYIZ’

Yılport Samsunspor taraftarını stada davet eden kırmızı-beyazlıların Genel Menajeri Mustafa Aztopal, “Samsunspor dönüşü olmayan bir yola girdi. Tek hedefimiz buradan çıkmak. Taraftarlarımız stada gelsinler bütünleşelim ve hep birlikte şampiyonluk mücadelemizi verelim” dedi

24 Ocak 2020 - 09:49

‘BİRLİKTE MÜCADELEMİZİ VERELİM’

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, pazar günü oynanacak olan Başkent Akademi FK maçından önce açıklamalarda bulundu. Samsunspor’un dönüşü olmayan bir yola girdiğini söyleyen Aztopal, “Tek hedefimiz buradan çıkmak. Taraftarın her zaman yanımızda olması lazım. Televizyon maçı veriyor. Fakat bu, insanlar otursunlar televizyon maçında izlesinler anlamına gelmiyor. Stada gelsinler bütünleşelim ve hep birlikte şampiyonluk mücadelemizi verelim” dedi.

‘HEPSİ KATKI SAĞLAYACAK’

Transferi sonlandırdıklarını ve yeni katılan futbolcuların takıma katkı sağlayacağını söyleyen Genel Menajer Mustafa Aztopal, “Transferi tamamladık. Yeni gelenlerin hepsinin takıma faydalı olacağına inanıyoruz. Yaptığımız istişareler sonucunda hocamızın da son onayı alarak yaptığımız transferler. Nokta atışı isimleri aldık. Hepsinin takıma sağlayacağına inanıyoruz” diye konuştu. Aztopal, sezonun sonunda şampiyonluk kupasını kaldıracaklarını da söyledi.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trafiğe 630 bin 811 aracın kaydı yapıldı
Trafiğe 630 bin 811 aracın kaydı yapıldı
Terme'de eğitime destek
Terme'de eğitime destek