• Reklam
Duayenler ‘İYİ Parti’ dedi

Duayenler ‘İYİ Parti’ dedi

Doğru Yol Partisi, Anavatan Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve diğer partilerde uzun yıllar Samsun’da belediye başkanlığı, il başkanlığı gibi önemli görevlerde bulunmuş isimler İYİ Parti için bir araya geldiler

13 Haziran 2018 - 10:09

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, Samsun’da siyasetin duayenleri ile bir araya geldi. Bedri Yaşar’ın düzenlediği iftar programına Doğru Yol Partisi, Anavatan Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve diğer partilerde uzun yıllar Samsun’da belediye başkanlığı, il başkanlığı gibi önemli görevlerde bulunmuş isimler katıldı. Samsun’da siyasetin duayenleri İYİ Parti çatısı altında tekrar bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ve tek hedeflerinin ülkemizin içinde bulunduğu çıkmazdan kurtarmak olduğunu söylediler.

‘100 YIL GERİYE GİTMEK İSTEMİYORUZ’

İftar yemeği sonrası bir açıklama yapan İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, “İYİ Parti bir merkez partisidir. İYİ Parti bu memleketin sevdalısı olan herkesin yer aldığı bir partidir. Sayın Meral Akşener bizlere ‘Ayakkabılarınızın köselerini kalın alın, bulunduğunuz bölgede herkese ulaşacaksınız’ dedi. Bizlerin mevcut hükümet gibi gazetelerimiz, televizyonlarımız yok. Bizler zaten ulusal basında da yer alamıyoruz. Bunun için ayakkabılarımızı eksiltip herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Biz her türlü öneriye açık bir siyasi hareketiz. Bizler sizlerin fikirlerinizden, düşüncelerinizden her zaman istifade etmeye hazırız. Cumhuriyet değerlerinin tartışıldığı bu ortamda hiç kimse tekrar 100 yıl geriye gitmek istemez. Bunun için İYİ Parti halkımızın isteği üzerine kuruldu ve bizler inanıyoruz ki 25 Haziran sabahından itibaren her şey daha İYİ olacak” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Direğe çarpıp yola savruldu
Direğe çarpıp yola savruldu
Yasa boğan ölüm
Yasa boğan ölüm