DÜŞÜNDÜREN MALİYET!

DÜŞÜNDÜREN MALİYET!

Yılport Samsunspor’da, sözleşmesi devam eden 33 futbolcudan yolların ayrılması düşünülen isimler var. Hem teknik direktör hem de futbolcuların sözleşmeleri devam ettiği için toplamda yüksek bir maliyet oluşması düşündürüyor

30 Mayıs 2019 - 10:29

Yılport Samsunspor’un, Spor Toto 1. Lig’e çıkamamasının ardından hem teknik direktör hem de şişkin kadro yönetimi düşündürüyor. Teknik Direktör İsmet Taşdemir’le yolların ayrılmasının an meselesi olduğu biliniyor. Öte yandan bu sezon kadroda bulanan 33 futbolcunun yanı sıra, kiralık olarak başka takımlarda forma giyen futbolcuların da dönmesiyle bu sayı artacak. Kırmızı-beyazlı kulübün yönetimi ise teknik direktör sorununu çözdükten sonra yolların ayrılması düşünülen futbolcularla masaya oturacak. Fakat sözleşmelerden dolayı oyuncularla yapılacak olan fesih işleminde yüksek bir tazminat maliyeti ortaya çıkacak. Bu da Yılport Samsunspor yönetimini düşündürüyor.

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Metin
    3 ay önce
    İsmail Başkana bu hesapsız harcamaları yaptıranlar bir an önce Kulüpten gönderilmeli.Harcanan ve bundan sonra harcanacak tirilyonlara yazık.Yüksel Yıldırım isyan etmekte çok ama çok haklı.Aynı anlayış devam edecek gibi ederse yine yazık olacak.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
Tahmini rekolte 25 bin ton
Tahmini rekolte 25 bin ton