‘Ellerini ovuşturanlara fırsat vermeyeceğiz’
Reklam
  • Reklam

‘Ellerini ovuşturanlara fırsat vermeyeceğiz’

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Çevremizde içte ve dışta sürekli ellerini ovuşturarak bekleyenler olduğu sürece Türkiye'de beka meselesi olmayan hiçbir seçim geçmez, onlara fırsat vermeyeceğiz" dedi

14 Mart 2019 - 15:57

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı ilçesinde 31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdürdü. Salıpazarı ilçesindeki program Cumhur İttifakı ilçe adayı Halil Akgül, İlçe Başkanı İsmail Yaman, İl Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Kara ile birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi'nde partililer ve vatandaşlarla buluşma ile başladı. Daha sonra Yenidoğan, Kuşcağız ve Fındıklı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelindi. Cumhur İttifakı'nın adayları büyükşehirde Mustafa Demir, ilçede Halil Akgül'e destek istedi. Programlarında açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı'nın son yıllarda gerçekleşen yatırımlar ve çalışmalar ile büyük bir değişim, gelişim yaşadığını, yeni dönemde hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

UMDUKLARINI ASLA BULAMAYACAKLAR

Cumhur İttifakı'nın başarısını istemeyen bazı kesimlerin bunu demokrasi kapsamında siyasi rekabetten değil, tamamen kirli emeller düşüncesiyle istediklerine dikkat çeken Yılmaz, "Yerelden başlayarak Cumhur İttifakı'nın güç kaybetmesi hesabını yapanlar umduklarını bulamayacaklar. Halkımız hiç bir zaman yönetimini onlara teslim etmeyecektir" açıklamasında bulundu.

ÇEVREMİZDE KİRLİ HEDEFLERİ OLANLAR VAR

Türkiye'de her seçimin önemli olduğunu, öneminin nedeninin anlatmakla bitmeyeceğini ifade eden Yılmaz, "Ülkemiz şu an herkesin hedefinde. Boyun eğmeyen, sürekli güçlenen, söz sahibi konuma gelen, geleceğe emin adımlarla ilerleyen bir Türkiye tablosu oluştu. Eskiden böyle değildi. Şöyle çevremize bir bakın. Dünyanın tüm güçleri, hedefleri için var güçleriyle saldırıyor. Her türlü hesabın, güç oyunlarının, yıkma, bölme faaliyetlerinin olduğu bir süreçte 31 Mart'ın beka meselesi olmaması mümkün mü. Terör örgütleri 31 Mart’ı bekliyor, kirli hesapları olanlar bu tarihe odaklanmış. Çevremizde içte ve dışta sürekli ellerini ovuşturarak bekleyenler olduğu sürece Türkiye'de beka meselesi olmayan hiç bir seçim geçmez, onlara fırsat vermeyeceğiz. Cumhur İttifakı güçlü bir şekilde ülke yönetiminde olmalı. Bu zamana kadar olduğu gibi ülkemiz, bayrağımız, milletimiz için çalışma devam edeceğiz" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • dinlen
    1 yıl önce
    Reis, yol yaptın hastane yaptın iyide hoşta... ithal patates,soğan ne? boş tencere ,boş file... işsizlik ne? sandıkta bunları aklıma getirip oy atacağım... biraz ak parti kenarda dinlensin....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Amazonlar şampiyonluğu kutladı
Amazonlar şampiyonluğu kutladı
Son kullanma tarihi isyanı
Son kullanma tarihi isyanı