Esnafımızın her zaman yanındayız
Reklam
  • Reklam

Esnafımızın her zaman yanındayız

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Esnaf kardeşlerimizin her zaman yanındayız” dedi

11 Eylül 2021 - 08:00

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ziyaretlerine devam ediyor. Dün ilk olarak Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı ziyaret eden Yılmaz,  şehir ile ilgili istişarelerde bulundu. Yılmaz, “Valimize misafirperverliği için teşekkür ediyorum” dedi.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Daha sonra 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Adnan Konaş'ı ziyaret eden Yılmaz, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yılmaz, “Esnaf kardeşlerimizin her zaman yanındayız” ifadelerini kullandı.

GÜÇLÜ GÖNÜL BAĞLARIMIZ VAR

Gün içinde AK Parti İlkadım eski İlçe Başkanı İhsan Kurnaz’ı iş yerinde ziyaret eden Yılmaz, “AK Parti çatısı altında tüm dava arkadaşlarımızla güçlü gönül bağlarımız var. Halka hizmet noktasında hepimiz biriz. İhsan Kurnaz'ı işyerinde ziyaret ederek verimli bir sohbet gerçekleştirdik” dedi.

ESNAF ZİYARETİ YAPTI

Daha sonra esnaf ziyaretleri de yapan Yılmaz, sorunları dinledi, bilgiler alarak günü tamamladı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • tarık
    1 hafta önce
    böyle çalışan faydalı bir samsunluyu böyle pasif bir göreve gönderip, sürekli samsundaki çalışanları son derece tartışmalı birini getirilmesi nasıl bir şey! AYNI ŞEY SAMSUN VE SAMSUNSPOR SEVDALISI SAYIN ZİHNİ ŞAHİN İÇİN DE GEÇERLİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sahil pırıl pırıl oldu
Sahil pırıl pırıl oldu
Üreten kadınlar fark yarattı
Üreten kadınlar fark yarattı