Evlenen çiftlere ilk hediye: Kına salonu

Evlenen çiftlere ilk hediye: Kına salonu

Samsun’da, normalleşme dönemiyle beraber düğün sezonu da açıldı. Kentte 12 yıldır hizmet veren Yağız Tesisleri’nde, yeni evlenen çiftlere kına konseptli salon hediye ediliyor. Çiftlere ilk hediyesini veren tesiste, Karadeniz’de ilk olma özelliği taşıyan bazı özellikler de bulunuyor

13 Temmuz 2021 - 13:09

Karadeniz’de tek tam donanımlı toplam 7 işletmesi bulunan Yağız Tesisleri, Samsun’un İlkadım ilçesi Adalet Mahallesi Hacı Murat Caddesi’nde 12 yıldır hizmet veriyor. Halı sahalarının çimleri özel üretim olan tesisin, boks salonunda dünya çapında birçok başarı ve birinciliğe imza atan antrenör Hamdi Yıldırım tarafından, dünya ve olimpiyat şampiyonu kız ve erkek sporcular yetiştiriliyor. Normalleşme döneminde yoğun ilgi gören tesisin organizasyon bölümünde ise yeni evlenen çiftlere düğün hediyesi olarak kına konseptli salon hediye ediliyor.

KARADENİZ’İN TEK 4 YILDIZLI TESİSİ

6,5 dönümlük geniş arazi üzerine kurulu açık ve kapalı spor ve eğlence alanı, konforlu soyunma odaları, duşa kabinleri bulunan 2 adet halı sahası bulunan Yağız Halısaha Spor Kompleksi, Karadeniz bölgesinin tek 4 yıldızlı tesisi olma özeliğini taşıyor. Halı sahasının çimleri özel üretim olan tesis bu özelliğiyle de bölgede tek olma niteliği taşıyor. Türkiye çapında çok nadir işletmeler tarafından kullanılan ve doğal üretim olan marka tercih edilen tesiste; 50 x 33 metrekare arazi üzerine kurulu 8+8 oynanabilen üzeri açık hali saha ve 48 x 33 metrekare arazi üzerine kurulu 7+7 oynanabilen üzeri kapalı saha hizmet veriyor.

ÇİFTLERE DÜĞÜN HEDİYESİ KINA SALONU
Öte yandan düğün, kına, sünnet, özel gün ve toplantılara da ev sahipliği yapan tesiste, iki adet salon bulunuyor. 500 ve 250 kişilik kapasiteye sahip salonlar, tesisin mimar ve organizasyoncusu tarafından özel olarak dizayn edildi. 500 kişi kapasiteli salonunda düğün yapan çiftlere ilk hediyelerini tesis yönetimi veriyor. Yönetim, 250 kişi kapasiteli kına konseptli salonu çiftlere düğün hediyesi olarak hediye ediyor. Tesiste, 200 kişi kapasiteli araçlık park alanı da bulunuyor.

DÜNYANIN TANIDIĞI YILDIRIM’DAN BOKS EĞİTİMİ

Ayrıca, dünya çapında bir çok başarı ve birinciliğe imza atan antrenör Hamdi Yıldırım, tesiste profesyonel boks eğitimi de veriyor. Yönetim, bir adet boks salonu bulunan tesiste, hedeflerinin Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu kız ve erkek sporcular yetiştirmek olduğunu söylüyor. Öte yandan fitness salonuyla da misafirlerine hizmet veren tesiste, kilo alma, kilo verme, sıkılaşma gibi tüm talepler profesyonel fitness antrenörü eşliğinde veriliyor. Kadın-erkek soyunma odaları, duşakabinleri, kondüsyon aletleri olan tesiste, kadınlara özel aerobik ve pilates dersleri veriliyor.

 

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunspor’da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı
Samsunspor’da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı
Pompalı dehşeti!
Pompalı dehşeti!