‘GELECEĞİ BİRLİKTE YAZALIM’
Reklam

‘GELECEĞİ BİRLİKTE YAZALIM’

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, taraftara kombine bilet çağrısı yaptı. Ajax’ı örnek gösteren Yıldırım, “Biz de bir gün Ajax gibi 34 bin sezonluk biletlerimizin önceden satıldığı günleri görmek istiyoruz. Haydi geleceği birlikte yazalım ve tarihe bir ilkleri yazalım” dedi

03 Temmuz 2020 - 10:33

‘ATATÜRKLÜ ARMAYI ÖZLEDİNİZ’

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabından taraftara çağrıda bulundu. Ajax’ı örnek gösteren Yıldırım, “Bizde bir gün Ajax gibi 34 bin sezonluk biletlerimizin önceden satıldığı günleri görmek istiyoruz. Haydi geleceği birlikte yazalım ve tarihe bir ilkleri yazalım. Sezonluk kombineni al ve Kulübün ve Takımın Yılport Samsunspor'a sahip çık” dedi. Süper Lig hedefiyle ilgili de görüşünü bildiren Yıldırım, “Bu büyük Samsunspor taraftarı Süper Lig'i hak ediyor. Bekle bizi Süper Lig. Atatürklü armayı çok özlediğini biliyoruz. Buluşmaya bir yıl gibi az bir süre kaldı” dedi.

‘BEDAVACILIK DÖNEMİ BİTTİ’

Taraftarların sorularını da cevaplayan Yıldırım, geçen sezonki kombine sahiplerine hak tanıyacaklarını belirterek, “Belli bir süreye kadar sizlere eski yerinizi almak için bir süre tanıyacağız. Ondan sonra oralar herkese alabilmeleri için açık ve uygun olacak” ifadelerini kullandı. Bir taraftarın ise protokol tribüne girenlerden de ücret alınmasını istemesi üzerine, “Yüzde 100 haklısın. Sıra ona da geliyor. Bedavacılık dönemi bitti artık. Madem Süper Lig'de takımınızı görmek istiyorsunuz o zaman bu yıl itibariyle emeğe, sermayeye ve takıma yapılan yatırıma saygı dönemi başlıyor. Şehirden tam destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALTINDA SERT DÜŞÜŞ!
ALTINDA SERT DÜŞÜŞ!
GURBETTE ACI SON
GURBETTE ACI SON