Gözler amatöre çevrildi
Reklam
  • Reklam

Gözler amatöre çevrildi

TFF Başkanı Nihat Özdemir’in, Süper Lig’den BAL’a kadar liglerin devam edeceğini açıklamasının ardından gözler amatör liglere çevrildi. TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, önerilerini sunduklarını ve Amatör İşler Kurulu’nun vereceği kararı beklediklerini söyledi

08 Mayıs 2020 - 15:16

MERAKLA BEKLENİYOR

Korona virüs (Covid-19) nedeniyle ertelenen liglerle ilgili kararlar verilmeye başlandı. TFF Başkanı Nihat Özdemir, önceki gün Süper Lig, TFF 1, 2 ve 3. Lig ile Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) 12 Haziran tarihi itibariyle başlayacağını açıkladı. Bu açıklamanın tüm gözler, amatör liglere çevrildi. Alt yaş gruplarının da mücadele edeceği liglerle ilgili nasıl bir karar çıkacağı merak konusu.

 

‘ÖNERİMİZİ SUNDUK’

Amatör liglerle ilgili TFF’ye önerilerini sunduklarını söyleyen TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, “Amatör liglerde büyük ihtimal oynanacak. Amatör işler kurulu toplanacak. Buradaki şartlar daha farklı. 20 yaş altı çok oyuncu var. Detaylı bir şekilde görüşeceğiz. BAL devam edeceğine göre Süper Amatör Lig’in de devam etmesi gerekiyor” diye konuştu.

Mustafa ATASEVEN  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kız kardeşini ayağından vurdu
Kız kardeşini ayağından vurdu
Oğluna kurşun sıktı
Oğluna kurşun sıktı