Survivor'da Adaya Kim Veda Etti?

Survivor adasında çekişme tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta Survivor 2017'de eleme adayı olarak eleme potasında güçlü isimler var. Gönüllüler takımından; Ogeday ile Volkan, Ünlüler takımından ise İlhan ve Adem elemeye kaldılar. Bu hafta ise adaya veda eden isim Volkan oldu.


Survivor'da Adaya Kim Veda Etti?

Survivor'un en çekişmeli haftası bu hafta. İki tarafta dokunulmazlık oyunlarının öneminin farkında. Dokunulmazlık oyunun birincisini ünlüler, ikincisini ise gönüllüler kazandı. Elemeye çıkan isimler Ogeday, Volkan, Adem ve İlhan oldu. Sunucu olan Acun'un bile şaşırdığı bu potada elenen isim Volkan oldu.

TÜRK-YUNAN YARIŞMASININ KAZANANI TÜRKİYE OLDU

Yarışmaya adeta renk katan bu oyun tüm severleri ekran başına topladı. Acun'un açıklamasından sonra Gönüllüler ve Ünlüler birleşerek Yunan survivor takımının karşısına bir takım çıkardı.

MÜTHİŞ MÜCADELENİN İLK RAUNDU TÜRKİYE'NİN

Yunan ve Türk survivorlar arasında geçen mücadelede takımlar kozlarını paylaştı. Müthiş mücadelenin galibi Türkiye takımı oldu. Ödül ise Mikonos adasında bir tatil.

VE ÖDÜLÜN GALİBİ TÜRKİYE

Müthiş bir heyecanla izlenen Türk - Yunan mücadelesinin ikinci raundunda kozlar paylaşıldı. Çekişmeli geçen bu raundda kazanan yine Türk takımı oldu ve ödülün sahibi oldu.

MÜCADELEDE SABRİYE ŞOV!

Survivor'un en renkli ve en vazgeçilmez yarışmacısı olan Sabriye Şengül, Yunan mücadelesine damgasını vurdu. Müthiş bir performans gösteren Sabriye, takımı adeta sırtlayarak ödülü kazandırdı. Daha sonra seramonide hem takım arkadaşlarından hemde Acun Ilıcalı'dan büyük övgüler aldı.

BİRİNCİ DOKUNULMAZLIK ÜNLÜLERİN

Dokunulmazlık oyunlarının öneminin arttığı bu dönemde, ilk oyunda büyük mücadele yaşandı. Ve bu mücadelenin galibi ünlüler oldu.

Ada konseyine giden Gönüllülerde ilk eleme adayları Ogeday ve Volkan oldu.

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK GÖNÜLLÜLERİN

İlk dokunulmazlığı kaybeden Gönülllülerde büyük bir hırs vardı. İkinci dokunulmazlık oyunu da büyük bir çekişmeyle devam etti. Ve bu oyunun kazananları Gönüllüler oldu.

Ada konseyine giden Ünlüler, büyük bir strateji yaptı. Adem Sabriye için kendini riske attı ve arkadaşlarına potaya beni yazın dedi. Takımda bunu onaylayarak gönüllerin karşısına Adem ve İlhan'ı çıkardı.

ELEME POTASI ŞEKİLLENDİ

Ada konseylerinden sonra eleme potası yerine oturdu. Eleme potasında Ogeday, Volkan, Adem ve İlhan yer aldı. Bu 4 kişiden biri bu akşam adaya veda edecek.

İLETİŞİM OYUNU ÜNLÜLERİN

Survivor'da en önemli oyunlardan biride iletişim ödülleri. Kıyasıye mücadelenn olduğu bu oyunda ilk turu kazanan ünlüler oldu. İkinci turda da büyük bir mücadele veren ünlüler bu turuda alarak ödülün sahibi oldu.

Ünlüler ailelerinden gelen videoları izleyerek duygusal anlar yaşadı.

OGEDAY MI? VOLKAN MI? ADEM Mİ? İLHAN MI?

Adaya veda eden isim Volkan Çetinkaya oldu.

İHA