Uyanık amatörün nabzını tutuyor

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Ladik Belediyespor’un ardından bu kez Samsun amatörünün köklü takımlarından İlkadım Yabancılar Pazarıspor’u ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu


Uyanık amatörün nabzını tutuyor

İŞTİRA ETTİLER

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Ladik Belediyespor’un ardından İlkadım Yabancılar Pazarıspor’u da ziyaret etti. Derebahçe Tesisleri’nde incelemelerde bulanan Başkan Uyanık, İlkadım Yabancılar Pazarıspor Başkanı Ali Akyüz’le fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aydın ile Teknik Menajer Yücel Uyar da katıldı. Başkan Ali Akyüz, “Samsunspor Başkanımız Sayın İsmail Uyanık yanında heyetiyle birlikte kulübümüzü ziyaret ederek, Samsun futbolu adına istişarede bulundu” dedi.

‘EFSANE İSMİ BOŞUNA VERİLMEZ’

Başkan Akyüz, “Karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak ortak noktada kararlar aldık. Görüşmemiz kulübümüz ve Samsunspor yararına olup verimli geçmiştir. Başkanımız Uyanık’ın dobra ve net konuşmaları, bizleri dinleyip samimi ifadeleri kurumumuz adına memnuniyet vermiştir. Efsane ismi bir başkana boşu boşuna verilmez. Bunu bu ziyarette daha da iyi anladık. İsmail Uyanık başkanımıza ve yanında bulunan ekip arkadaşlarına nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.